Duża peryferyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy 6000W

Duża peryferyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy 6000W

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN-2060

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $20000/ set-$50000 / set
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: Po 7-20 dniach
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 zestaw / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Kolor: Jak sobie życzysz Zasilacz: 380V/50HZ/60HZ
Obszar roboczy: 2000mmX6000mm Źródło laserowe: Źródło laserowe IPG/RAYCUS
Moc lasera: 3000W/4000W/5000W/6000W Gwarancja: 2 lata na źródło laserowe Raycus
Nazwa produktu: Duża maszyna do cięcia laserowego włókien peryferyjnych Funkcjonować: Cięcie materiałów metalowych, laserowa maszyna do cięcia stali nierdzewnej
High Light:

Peryferyjna maszyna do cięcia laserem dużej mocy

,

maszyna do cięcia laserem dużej mocy 6 kW

,

maszyna do cięcia laserem IPG dużej mocy

opis produktu

Duża peryferyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy na sprzedaż

Informacje o produkcie:
 
Główną cechą dużej obwodowej maszyny do cięcia laserowego jest to, że wydajność cięcia laserowego narzędzia tnącego jest wysoka, a krawędź noża na ostrzu lasera można szybko odciąć, aby powierzchnia noża nie kolidowała z maszyną samo.Różne formy operacji cięcia mogą być wykonywane zgodnie z potrzebami klientów.Wszystkie materiały można oddzielić w krótkim czasie, aby uniknąć zużycia przedmiotu obrabianego z powodu różnych materiałów.Duża otaczająca maszyna do cięcia laserowego może realizować bezproblemowe połączenie i może skutecznie zmniejszyć obrażenia w procesie cięcia, zapewniając bezpieczeństwo operatorów.Duża otaczająca laserowa maszyna do cięcia ma dobrą wydajność sejsmiczną, odporność na zużycie i wysoką wytrzymałość i może być wytwarzana bez zmiany struktury cięcia, zwiększania masy lub zmniejszania trudności przetwarzania. Duża, krążąca laserowa maszyna do cięcia ma dobrą przetwarzalność i dokładność obróbki oraz może być produkowane bez zmiany struktury.
 
Dane produktu:

 

Trawers Stalowa belka
Laser Raycus
Głowica tnąca RayTools
Układ sterowania Cyprcut
Przewodnik Hiwin
Stojak YYC
Reduktor Shimpo
Silnik serwo osi X Fuji
Serwomotor osi Y Fuji
Serwomotor osi Z Fuji
Chiller S&A
Sterowanie elektryczne Schneidera
Zawór proporcjonalny SMC+CKD
Komputer Komputer przemysłowy
Wygląd blachy Niezależne badania i rozwój
Inna standardowa konfiguracja Szkło ochronne

 
 
 
 
 

Soczewka skupiająca
Kolimator
Miedziane usta, soczewka ochronna
Przybornik
Okulary ochronne

 
Zastosowania produktu:
 

1. Przemysł samochodowy.Wiele krawędzi i narożników w przemyśle motoryzacyjnym, takich jak drzwi samochodów i rury wydechowe, po formowaniu należy poddać obróbce pod kątem nadmiarowych krawędzi i narożników lub zadziorów.Jeśli przyjmie się obsługę ręczną, początkowo trudno jest osiągnąć dokładność, a potem jest duża wydajność.Maszyna do cięcia laserowego robota może być szybko przetwarzana.


2. Branża reklamowa.Branża reklamowa jest znacznie bardziej zindywidualizowana ze względu na jej niską efektywność w tradycyjny sposób.Wycinarka laserowa, nieważne jak gruba jest płyta, nieważne ile kształtów Glyph, wycinarka laserowa Cię zadowoli.


3. Przemysł przyborów kuchennych.Teraz coraz więcej domów, coraz więcej dekoracji, zapotrzebowanie na przybory kuchenne i związane z nimi produkty jest coraz większe.Wycinarka laserowa nadaje się do cięcia blachy ze stali nierdzewnej, z dużą prędkością, wysoką precyzją i wysoką satysfakcją, i może realizować niestandardowe i spersonalizowane opracowywanie produktów, tak aby producenci naczyń kuchennych się z tego cieszyli.


4. obróbka blach.Krótko mówiąc, obróbka to różnorodność płyt i wycinanie części z różną grafiką.Charakterystyka maszyny do cięcia laserowego jest w tej branży w pełnym rozkwicie.


5. Przemysł szafkowy.W tym szafy rozdzielcze, szafy kartotekowe itp. to znormalizowana produkcja cienkich płyt, wymagająca wydajności.Bardziej odpowiednie i wydajne są cztery lub sześć stacji wycinarek laserowych.W przypadku określonych płyt można również zastosować cięcie dwuwarstwowe.


6. Sprzęt fitness.Ponieważ państwo przywiązuje wagę do zdrowia sportowego i rozwoju koncepcji zdrowia osobistego.Stopniowo rozwijają się urządzenia do fitnessu kwadratowego oraz sprzęt do ćwiczeń domowych, a popyt stopniowo rośnie.Zasadniczo niektóre cięcie rur za pomocą maszyny do cięcia laserowego rur jest wygodniejsze i szybsze.
 
Zaleta produktu:
 

1. Podstawowa konfiguracja produktu: duża, otoczona maszyna do cięcia światłowodów przyjmuje automatyczny system cięcia, a dzięki bezpiecznej konstrukcji pełnego okrążenia, cały sprzęt może realizować stabilne cięcie pod działaniem dużej mocy i dużej prędkości oraz zapewniać sprzęt o podwyższonym standardzie pozycjonowania produktu.

 

2. Moc twarda tworzy wywrotową optymalną konfigurację mechaniczną, zastosuj międzynarodowy laser pierwszej klasy, mobilną obrabiarkę suwnicową, utrzymuj dobrą stabilność i bezpieczeństwo przez długi czas.

 

3. Laser światłowodowy Raycus - znana na całym świecie marka: Długa żywotność: baza danych procesu cięcia powietrzem dostosowana do użytkowników jest odpowiednia dla stali węglowej, blachy aluminiowej, blachy miedzianej i innych materiałów metalowych, a grubość cięcia powietrzem ze stali nierdzewnej wynosi do 90 mm. Stabilny efekt cięcia: znacznie zmniejsza koszty eksploatacji i podwaja korzyści „wzrost ceny”.

 

4. Bezdymne oddymianie w sekcjach: pełne pokrycie i bardzo duże ssanie: przyjęto najnowszą, najnowocześniejszą technologię kontroli dymu, a każda sekcja łóżka jest wyposażona w urządzenie oddymiające. Silne podciśnienie adsorpcja 360 °: przepływ osiowy wentylator wydmuchuje dym w dół otoczony kierunkiem wiatru, a dookólna, silna, długa adsorpcja 360 ° i konsekwentne odprowadzanie dymu mogą skutecznie oczyścić dym i kurz na górze otaczającej platformy tnącej, poprawić wydajność oczyszczania i odrzucić zanieczyszczenie soczewki, dynamiczna inteligencja czystej stacji kontrolnej jest generowana przez jakość: urządzenie oddymiające automatycznie wykrywa pozycję cięcia laserowego, włącza dokładną kontynuację inteligentnego palenia i tworzy ukrytą wnękę, w pełni zamkniętą kontrolę dymu i czyszczenie palić.

 

Duża peryferyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy 6000W 0

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Duża peryferyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy 6000W czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.