• W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V
  • W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V
W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V

W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: hn-3015

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $20000 / Set-$30000 / Set
Szczegóły pakowania: pakiet drewniany
Czas dostawy: Po 7-20 dniach
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20 zestawów / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa maszyny: Maszyna do cięcia laserem Fiber Cnc Prędkość cięcia: 0 ~ 600 mm / s
Tryb chłodzenia: System chłodzenia i ochrony wody Obsługiwany format graficzny: DXF, AI
Gwarancja: 12 miesięcy Nazwa produktu: Maszyna do cięcia metalu laserem światłowodowym, maszyna do cięcia metalu cnc router
Obszar roboczy: 1500 mm X 3000 mm kolor: Biało-czarny
High Light:

Automatyczna maszyna do cięcia laserem CNC

,

wycinarka laserowa CNC 380 V

,

wycinarka laserowa ze stali nierdzewnej 380 V.

opis produktu

W pełni automatyczna maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej 380 V.

 

Wycinarka laserowa jest wydajnym, dokładnym i wygodnym narzędziem i jest to nieunikniony trend w zastosowaniach w przyszłym rozwoju przemysłowym.Po prawie dwudziestu latach rozwoju branży, wycinarka laserowa stała się niezbędnym narzędziem w dziedzinie obróbki blach. Dlatego oprócz spełnienia podstawowych wymagań dotyczących grubości i szybkości cięcia, przy doborze sprzętu należy zwrócić większą uwagę na stabilność, inteligencję, niskie zużycie energii, prostą obsługę, niskoemisyjną ochronę środowiska i inne aspekty produktu.

 

Wiele światłowodowych narzędzi laserowych można kupić w dużych zakładach produkcyjnych, z których każde jest przeznaczone do cięcia określonego zakresu grubości: małe systemy wiązek do lekkich specyfikacji i duże systemy wiązek do grubszych blach.Dla mniejszych zakładów produkcyjnych, które polegają na jednym narzędziu do cięcia wszystkich metali Zmniejszenie produktywności zostanie ograniczone, jeśli zostanie ograniczone do stałego rozmiaru, zwłaszcza w przypadku różnych grup operacji. Warsztaty te często zmieniają soczewkę ogniskującą w głowicy tnącej, aby lepiej zoptymalizować rozmiar plamki lasera dla danego zadania. nie jest w stanie ciąć, każda zmiana soczewki powoduje utratę wydajności produkcji i istnieje ryzyko zanieczyszczenia soczewki i głowicy tnącej, co może prowadzić do katastrofalnych awarii oraz wysokich kosztów konserwacji i przestojów.

W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V 0

W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V 1

 

Model HN-3015C
Zakres cięcia 3000 mm * 1500 mm
Znamionowa moc lasera 500 W-2000 W.
Napęd System Podwójny silnik i suwnica oraz zębatka i zębatka
Smarowanie System Całkowicie automatycznie
Maksymalny Prędkość 100 m / min
Maksymalny Przyśpieszenie 1.0G
Dokładność pozycjonowania ± 0,01 mm / 1000 mm
Powtarzalność ± 0,03 mm / 1000 mm
Obsługuje format obrazu CAD, DXF .. (ect).
Praca Środowisko 0-40 ℃, wilgotność ≦ 80% RH
Całkowity Moc 20KW
Zapotrzebowanie na moc 380 V / 50 HZ / 60 HZ
Kontur Rozmiar Z Plik Jednostka(s) 4450 mm * 2450 mm * 1800 mm
Waga całkowita 4000 kg

 

W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V 2

1. Łatwy w obsłudze

Nowa generacja maszyny do cięcia laserem światłowodowym to komputerowa kontrola numeryczna, zdalna obsługa, importowane rysunki cięcia, praca automatyczna, w zasadzie jeden lub dwa klucze mogą zakończyć całą akcję, bardzo proste, zmniejszyć koszty pracy, a także wiele urządzeń z automatycznym ładowaniem i rozładunek jest wygodniejszy.

 

2. Szeroki zakres zastosowań

Istnieje błędne przekonanie, że funkcje i zastosowania światłowodowych maszyn do cięcia laserem są ograniczone do produkcji o dużej wytrzymałości, ale tak nie jest. Maszyna do cięcia laserem może być używana w wielu gałęziach przemysłu, od ciężkiego sprzętu, transportu kolejowego, lotnictwa i kosmonautyki. , od małych do obróbki biżuterii, można zastosować obróbkę tablic reklamowych, a zakres mocy jest duży, od 1000 W do 30000 W, najgrubszą można wyciąć blachę 130 mm.

W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V 3

 

1. Przemysł naczyń kuchennych. Teraz dom jest coraz więcej, coraz więcej dekoracji, naczynia kuchenne i produkty związane z urządzeniami są coraz większe, maszyna do cięcia laserowego odpowiednia do cięcia cienkich blach ze stali nierdzewnej, szybka, wysoka precyzja, wysoka satysfakcja i może uzupełniać niestandardowe i charakterystyczne produkty otwarte, uwielbiane przez producentów głębokich kuchni.

 

2. Obróbka blach. Mówiąc kompleksowo, obróbka to różnorodne płyty, różnorodne elementy do cięcia grafiki, cechy maszyn do cięcia laserowego w tej branży do wykonania na pełnych obrotach.

 

3. Przemysł szafowy. Obejmuje szafę rozdzielczą, szafę na akta i tak dalej, jest to koszt standaryzacji cienkich płyt, efektywność żądania, weź maszynę do cięcia laserowego cztery stacje robocze, a może sześć stacji roboczych, aby dopasować odpowiednią, wysoką wydajność. Cięcie dwuwarstwowe jest również możliwe dla określonych płyt.

 

4. Sprzęt fitness. Ponieważ państwo przywiązuje wagę do zdrowia zajęć i koncepcji zdrowia grupy. Sprzęt do ćwiczeń kwadratowych i sprzęt do ćwiczeń w gospodarstwie domowym itp. Są stopniowo rozwijane, popyt stopniowo wzrastał. Zasadniczo jest to rodzaj cięcia rur, przy użyciu laserowa maszyna do cięcia rur jest wygodniejsza i szybsza.

 

W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V 4

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany W pełni automatyczna wycinarka laserowa CNC ze stali nierdzewnej 380V czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.