Tabela wymiany Cnc Sheet Metal 12000w Maszyna do cięcia laserem światłowodowym

Tabela wymiany Cnc Sheet Metal 12000w Maszyna do cięcia laserem światłowodowym

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN-1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $19500 / Set-$40000 / Set
Szczegóły pakowania: pakiet drewniany
Czas dostawy: Po 7-20 dniach
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 Zestaw / Miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Obsługiwane produkty: Metalowa blacha Marka źródła lasera: RAYCUS
Grubość cięcia: 20 MM Nazwa handlowa: Honest
Marka głowicy laserowej: Raytools Tryb działania: Impulsowy
Funkcja: Chłodzony wodą Podstawowe komponenty: Zbiornik ciśnieniowy, silnik, inne, łożysko, przekładnia, pompa
High Light:

maszyna do cięcia laserem z włókna arkuszowego

,

maszyna do cięcia laserem cnc

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym

opis produktu

Specyfikacja produktu
 
Model
3015
4020
6020
Opcja
Obszar roboczy
3000*1500mm
4000*2000mm
6000*2000mm
Zgodnie z wymaganiami
Maksymalna prędkość biegu
70m/min
Długość fali lasera
1080nm
Minimalna szerokość linii cięcia
0.1mm
Znamionowa moc wyjściowa
1000W/2000W/3000W/4000W/....../12000W
Powtarzana dokładność pozycjonowania stołu roboczego
≤±0,015㎜
Maksymalne obciążenie stołu roboczego
500 kg
Przesuw osi Z
120mm
Moc maszyny
12KW
Chiller
2kW
Zasilacz
380v±10%
Pozycjonowanie na czerwonym świetle
dostarczać
Dokładność pozycjonowania osi X/Y
±0,03mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
±0,02mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
140M/MIN
Maksymalne przyspieszenie
0,6G-1,5G

 

Przegląd produktów
 
Laser światłowodowy to nowy rodzaj lasera światłowodowego, który został niedawno opracowany na świecie.Wyprowadza wiązkę laserową o wysokiej gęstości energii, która jest skoncentrowana na powierzchni przedmiotu obrabianego, dzięki czemu obszar napromieniowany przez bardzo drobny punkt ogniskowania na przedmiocie obrabianym jest natychmiast topiony i odparowywany, a plamka jest przesuwana za pomocą sterowania numerycznego układ mechaniczny.Realizuj automatyczne cięcie poprzez naświetlanie pozycji, dużą prędkość i wysoką precyzję.

Laser światłowodowy: Jest to główny element maszyny do cięcia laserem światłowodowym, a także "źródło zasilania" dla maszyny do cięcia laserem światłowodowym do realizacji operacji cięcia.W porównaniu z innymi typami laserów, lasery światłowodowe mają zalety wyższej wydajności, dłuższej żywotności, mniejszej konserwacji i niższych kosztów.

Głowica tnąca: Głowica tnąca wycinarki laserowej to urządzenie wyjściowe lasera, które składa się z dyszy, soczewki skupiającej i systemu śledzenia ostrości.Głowica tnąca maszyny do cięcia laserowego będzie poruszać się zgodnie z ustawioną ścieżką cięcia, ale wysokość głowicy do cięcia laserowego musi być regulowana i kontrolowana w przypadku różnych materiałów, różnej grubości i różnych metod cięcia.
 
Sposób nakładania produktu
 
Wycinarka laserowa do reklamy.Branża reklamowa ma wiele dostosowań, a tradycyjne metody są bardzo nieefektywne.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość arkusza i ilość czcionek.
 
Wycinarka laserowa do blachy.Wielu producentów zajmuje się tylko obróbką blach i nie wytwarza gotowych produktów.Wtedy można powiedzieć, że wycinarka laserowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem.Koszt siły roboczej i zasobów materiałowych można znacznie zmniejszyć.Dopóki istnieje zamówienie, może natychmiast rozpocząć pracę.
 
Wycinarka laserowa do naczyń kuchennych.Istnieje wiele rodzajów naczyń kuchennych, a maszyna do cięcia laserowego może sprostać różnym niestandardowym produktom, niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy produkcja indywidualna w małych partiach, o ile istnieje rysunek, można go wyprodukować.
 
Wycinarka laserowa do produkcji samochodów.Wiele aspektów przemysłu samochodowego można rozwiązać za pomocą maszyn do cięcia laserowego.Drzwi samochodowe, karoseria, podłoga, maska, tylna pokrywa, poduszki powietrzne itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyn do cięcia laserowego.
 
profil firmy
 
Tabela wymiany Cnc Sheet Metal 12000w Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 0
 
Honest Laser, pionier i lider przemysłowych zastosowań laserowych w Chinach, jest autorytatywnym dostawcą rozwiązań do obróbki laserowej na świecie.Kompleksowy układ laserowego inteligentnego sprzętu, linia produkcyjna do pomiarów i automatyzacji, mądrość budowy fabryk, zapewniają kompleksowe rozwiązanie dla inteligentnej produkcji.Zapewniamy bogatą, w pełni funkcjonalną maszynę do cięcia laserem światłowodowym, z jej potężnymi zdolnościami cięcia, dużą prędkością cięcia i doskonałymi nagrodami w zakresie technologii autorytetu stabilności dla wielu zastosowań w całej branży.W pełni zaspokoi potrzeby przemysłu obróbki blach, moc maszyny do cięcia laserowego w nową erę.Seria HN, prędkość cięcia „latająca”, nowa generacja ekonomicznej maszyny do cięcia laserem światłowodowym, łatwa do zaspokojenia potrzeb różnych gałęzi przemysłu;Podstawowe źródło i niezależna produkcja, z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, klienci zwiększający dochody z inwestycji w celu rozwiązywania problemów niskich i wysokich kosztów utrzymania sprzętu.

Szeroko stosowany sprzęt, maszyny inżynieryjne, produkcja samochodów, cięcie blach, sprzęt fitness, obrabiarki i inne dziedziny, od klientów z całego świata.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Tabela wymiany Cnc Sheet Metal 12000w Maszyna do cięcia laserem światłowodowym czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.