• Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm
  • Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN - 1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 18000-30000usd
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: 10-20 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10set/miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Typ lasera: laser światłowodowy Podanie: Cięcie laserowe
Tryb chłodzenia: Chłodzenie wodne Stan: schorzenie: Nowy
Grubość cięcia: 20 mm Cnc czy nie: TAK
Obszar cięcia: 1500mm * 3000mm Moc lasera: 1KW-20KW
High Light:

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym 20 mm

opis produktu

3015 Poprawa wydajności produkcji Wymienna platforma do cięcia laserem światłowodowym

Przegląd produktów

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym to maszyna do cięcia laserowego wykorzystująca generator lasera światłowodowego jako źródło światła.Laser światłowodowy to nowy rodzaj lasera światłowodowego opracowany na świecie, który emituje wiązkę lasera o wysokiej gęstości energii i agreguje na powierzchni przedmiotu obrabianego.Natychmiast topi i odparowuje obszar obrabianego przedmiotu, który jest oświetlony przez bardzo drobny punkt ostrości, i automatycznie przecina położenie ruchomego punktu mechanicznego systemu sterowania numerycznego.W porównaniu z laserami gazowymi i laserami na ciele stałym o dużej objętości ma oczywiste zalety i stopniowo stał się ważnym kandydatem w dziedzinie precyzyjnego przetwarzania laserowego, systemu lidarowego, technologii kosmicznej, medycyny laserowej i tak dalej.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU
 
Model
3015
4020
6020
Opcja
Obszar roboczy
3000*1500mm
4000*2000mm
6000*2000mm
Zgodnie z wymaganiami
Maksymalna prędkość biegu
70m/min
Długość fali lasera
1080nm
Minimalna szerokość linii cięcia
0,1 mm
Znamionowa moc wyjściowa
1000W
Powtarzana dokładność pozycjonowania stołu roboczego
≤±0,015㎜
Maksymalne obciążenie stołu roboczego
500 kg
Przesuw osi Z
120mm
Moc maszyny
12KW
Chiller
2kW
Zasilacz
380v±10%
Pozycjonowanie na czerwonym świetle
dostarczać
Dokładność pozycjonowania osi X/Y
±0,03mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
±0,02mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
140M/MIN
Maksymalne przyspieszenie
0,6G-1,5G

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm 0

Szczegóły Produktu

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm 1

1. Laser światłowodowy Raycus Laser jest „źródłem zasilania” rdzenia sprzętu laserowego.Podobnie jak silnik samochodowy, jest to również kosztowny element w maszynie do cięcia laserem światłowodowym.Obecnie na rynku lasery światłowodowe to niemieckie IPG, rofin, brytyjskie SPI, amerykańskie spójne itp. wraz z rozwojem technologii pojawiają się również lasery krajowe, takie jak Ruike i Chuangxin, które są stopniowo rozpoznawane przez rynek ze względu na ich wysoki koszt. wydajność.

Przez długi czas chińskie lasery opierały się głównie na imporcie, który jest drogi i ma długi cykl dostaw, co skutkuje wysoką ceną maszyn do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy.Pojawienie się sytuacji kwitnienia stu kwiatów dla chińskich producentów laserów światłowodowych przełamało monopol zagranicznych przedsiębiorstw w dziedzinie laserów i bezpośrednio obniżyło ceny importowanych produktów.

2. Głowica tnąca Raytools Głowica tnąca jest urządzeniem wyjściowym lasera maszyny do cięcia laserem światłowodowym.Składa się z dyszy, soczewki skupiającej i systemu śledzenia ogniskowania.Głowica tnąca wycinarki laserowej będzie poruszać się zgodnie z ustawioną ścieżką cięcia, ale wysokość głowicy do cięcia laserowego musi być regulowana i kontrolowana w warunkach różnych materiałów, różnej grubości i różnych metod cięcia.
3. System Cypcut CNC System sterowania jest wiodącym systemem operacyjnym wycinarki laserowej.Steruje głównie obrabiarką w celu realizacji ruchu osi X, y i Z, a także kontroluje moc wyjściową lasera.Od jego jakości zależy stabilność wydajności pracy wycinarki laserem światłowodowym.Dzięki dokładnej kontroli oprogramowania można skutecznie poprawić dokładność i efekt cięcia.Obecnie powszechnie stosuje się system Beckhoff CNC, system PA CNC oraz system kart Farian.
4. Silnik serwo HIWIN / Yaskawa Silnik maszyny do cięcia laserowego jest podstawowym elementem układu ruchu.Wydajność silnika bezpośrednio wpływa na efekt przetwarzania produktu i wydajność produkcji.Obecnie powszechnie stosowane silniki to silnik krokowy i silnik serwo.Odpowiednie silniki są konfigurowane zgodnie z branżą i typem produktu przetwarzanego obiektu.
Silnik krokowy: szybka prędkość rozruchu, czuła reakcja, odpowiedni do grawerowania i cięcia przy niskich wymaganiach.Cena jest niska.Istnieje wiele marek silników krokowych o różnej wydajności.Silnik serwo: duża prędkość, stabilny ruch, duże obciążenie i stabilna wydajność;Krawędź obrabianego produktu jest gładka, a prędkość cięcia duża;Wysoka cena, odpowiednia dla branż i produktów o wysokich wymaganiach przetwórczych.
5. Zgrzewarka Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wymaga bardzo dużej stabilności obrabiarki.Wysoka precyzja i stabilność obrabiarki sprzyja poprawie dokładności cięcia laserowego.Obecnie na rynku dominują obrabiarki typu gantry, typu wspornikowego i typu belki.Różne obrabiarki mają różne funkcje.Na przykład obrabiarki typu belka są używane głównie do cięcia materiałów dużych producentów, istnieją również modele stosowane w określonych dziedzinach, takich jak trójwymiarowe cięcie laserem światłowodowym, które są stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym.
 
próbka
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm 2

1. Maszyna do cięcia laserowego do produkcji samochodów.Wiele powiązań w przemyśle samochodowym można rozwiązać za pomocą maszyny do cięcia laserowego.Drzwi samochodu, karoseria, podłoga, maska, tylna pokrywa, poduszka powietrzna itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyny do cięcia laserowego.

2. Sprzętowa maszyna do cięcia laserowego.Istnieje wiele produktów sprzętowych, takich jak sprzęt łazienkowy, sprzęt hotelowy, akcesoria sprzętowe, rękodzieło sprzętowe itp., Wszystkie mogą być przetwarzane przez maszynę do cięcia laserowego.
3. Maszyna do cięcia laserowego naczyń kuchennych.Istnieje wiele rodzajów przyborów kuchennych.Wycinarka laserowa może spełnić wszystkie rodzaje niestandardowej produkcji.Niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy spersonalizowana produkcja małoseryjna, może być produkowana, o ile istnieją rysunki.
4. Wycinarka laserowa do blach.Wielu producentów wykonuje tylko obróbkę blach, a nie gotowe produkty, wtedy wycinarka laserowa można powiedzieć, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem, można znacznie zredukować koszty siły roboczej i materiałów, o ile jest zamówienie, może natychmiast rozpocząć pracę.
5. Wycinarka laserowa do reklamy.Ze względu na większą personalizację w branży reklamowej, efektywność stosowania tradycyjnych metod jest bardzo niska.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość płyty i liczbę glifów.
6. Maszyna do cięcia laserowego oświetlenia.Obecnie istnieje wiele rodzajów oświetlenia, tworzących inne środowisko domowe.Do spersonalizowanego cięcia materiałów oświetleniowych maszyna do cięcia laserowego jest bardzo dobra we wszelkiego rodzaju rzeźbieniu i wydrążaniu.
7. Maszyna do cięcia laserowego sprzętu fitness.Ciągły rozwój zespołu fitness przyniósł ogromne możliwości biznesowe dla producentów sprzętu fitness.Wiele przedsiębiorstw produkujących sprzęt fitness nadąża za rozwojem rynku, zwiększając innowacyjność technologiczną, ulepszając technologię produkcji, poprawiając jakość produktów i zwiększając konkurencyjność na rynku produktów.
 
Informacje o firmie
 
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm 3
Honest Laser, pionier i lider przemysłowych zastosowań laserowych w Chinach, jest autorytatywnym dostawcą rozwiązań do obróbki laserowej na świecie.Kompleksowy układ laserowego inteligentnego sprzętu, linia produkcyjna do pomiarów i automatyzacji, mądrość budowy fabryk, zapewniają kompleksowe rozwiązanie dla inteligentnej produkcji.Zapewniamy bogatą, w pełni funkcjonalną maszynę do cięcia laserem światłowodowym, z jej potężnymi zdolnościami cięcia, dużą prędkością cięcia i doskonałymi nagrodami w zakresie technologii autorytetu stabilności dla wielu zastosowań w całej branży.W pełni zaspokoi potrzeby przemysłu obróbki blach, moc maszyny do cięcia laserowego w nową erę.

Seria HN, prędkość cięcia „latająca”, nowa generacja ekonomicznej maszyny do cięcia laserem światłowodowym, łatwa do zaspokojenia potrzeb różnych gałęzi przemysłu;Podstawowe źródło i niezależna produkcja, z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, klienci zwiększający dochody z inwestycji w celu rozwiązywania problemów niskich i wysokich kosztów utrzymania sprzętu.

Szeroko stosowany sprzęt, maszyny inżynieryjne, produkcja samochodów, cięcie blach, sprzęt fitness, obrabiarki i inne dziedziny, od klientów z całego świata.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 3015 o grubości 20 mm czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.