Maszyna do cięcia laserem Cnc z podwójnym stołem z włókna metalowego z Prot 1000w

Maszyna do cięcia laserem Cnc z podwójnym stołem z włókna metalowego z Prot 1000w

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: hn-1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $19500/set-$38000/set
Szczegóły pakowania: pakiet drewniany
Czas dostawy: 3-20 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 zestawów / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Grubość cięcia: Materiały, 16mm Oprogramowanie sterujące: Profesjonalne oprogramowanie do cięcia Cypcut
Tryb chłodzenia: Chłodzenie powietrzem, chłodzenie wodne Gwarancja: 2 lata Raycus
Nazwa produktu: 1530 MASZYNA DO CIĘCIA LASEREM FIBER Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą
Słowo kluczowe: Maszyny do cięcia laserem światłowodowym (maszyna do cięcia laserowego) długość fali lasera: 1080nm
High Light:

1kw maszyna do cięcia laserem z włókna metalowego

,

maszyna do cięcia laserem z włókna metalowego 16 mm

opis produktu

Maszyna do cięcia laserem Cnc z podwójnym stołem z włókna metalowego z Prot 1000w

Maszyna do cięcia laserem z podwójnym stołem z blachy CNC z Prot 1000w

Dane produktu

 

Model
3015
4020
6020
Opcja
Obszar roboczy
3000*1500mm
4000*2000mm
6000*2000mm
Zgodnie z wymaganiami
Maksymalna prędkość biegu
70m/min
Długość fali lasera
1080nm
Minimalna szerokość linii cięcia
0.1mm
Znamionowa moc wyjściowa
1000W
Powtarzana dokładność pozycjonowania stołu roboczego
≤±0,015㎜
Maksymalne obciążenie stołu roboczego
500 kg
Przesuw osi Z
120mm
Moc maszyny
12KW
Chiller
2kW
Zasilacz
380v±10%
Pozycjonowanie na czerwonym świetle
dostarczać
Dokładność pozycjonowania osi X/Y
±0,03mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
±0,02mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
140M/MIN
Maksymalne przyspieszenie
0,6G-1,5G

 

Przegląd produktów
 
Laserowa maszyna do cięcia laserem światłowodowym jako źródło światła to zastosowanie maszyny do cięcia laserem światłowodowym, jego doskonała wydajność, wysoka prędkość i wysoki współczynnik konwersji oraz wiele innych zalet szeroko stosowanych w obróbce mechanicznej i przemyśle maszynowym, jeden z najbardziej typowych arkuszy cięcie metali, cięcie przemysłu samochodowego i tak dalej.

Cięcie laserowe, możemy to zrozumieć dla oddzielenia krawędzi.Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wykorzystująca generator lasera światłowodowego jako źródło maszyny do cięcia laserowego.Laser światłowodowy to nowy rodzaj wyjściowej wiązki laserowej lasera światłowodowego o wysokiej gęstości energii i zebrany na powierzchni obrabianego przedmiotu, obrabiane przedmioty są bardzo drobno skupione, topią się i zgazowują obszar napromieniania światłem, przesuwają światło do błyszczeć dzięki sterowaniu numerycznemu mechanicznemu systemowi i automatycznemu cięciu.
 
Maszyna do cięcia laserem Cnc z podwójnym stołem z włókna metalowego z Prot 1000w 0
 
próbka
 
1. Obróbka blach: Wycinarka laserowa Fibre ma zalety wysokiej precyzji, dużej prędkości, elastycznej obróbki (bez otwierania formy) itp. I stała się produktem obróbki blach.Wysoka jakość i szybkość cięcia laserem światłowodowym są unikalne w przemyśle blacharskim i są preferowane przez firmy zajmujące się blacharstwem.

2. Szafa podwozia: Producenci obudów komputerowych, przełączników elektrycznych, szafek elektrycznych i wind wybierają maszynę do cięcia laserem światłowodowym Pentium Laser.Cenią sobie stabilność i dużą prędkość sprzętu.Nie ma potrzeby wtórnej obróbki przedmiotu obrabianego, co znacznie zwiększa wydajność produkcji i obniża koszty produkcji.

3. Branża reklamowa: Branża reklamowa coraz częściej przetwarza i wycina metalowe znaki.Tradycyjne metalowe znaki muszą przejść przez różne techniki obróbki, takie jak gięcie, spawanie i polerowanie.Teraz tak długo, jak grafika jest wprowadzana do komputera, można używać maszyny do cięcia laserem światłowodowym.Wykonaj cięcie z dużą prędkością.
 
Maszyna do cięcia laserem Cnc z podwójnym stołem z włókna metalowego z Prot 1000w 1
 
Certyfikaty
 
Maszyna do cięcia laserem Cnc z podwójnym stołem z włókna metalowego z Prot 1000w 2
 
Wszystkie produkty są dostępne na życzenie, ze znakami towarowymi lub bez nich. Jeśli potrzebujesz usługi OEM z własną marką lub produktem, daj nam znać, jeśli masz inne szczególne wymagania, skontaktuj się z nami.Nasza fabryka uzyskała licencję na import i eksport wydaną przez Ministerstwo Handlu Zagranicznego i przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz certyfikat CE. W warstwie jakości po warstwie będziemy z całego serca służyć większości klientów.
 
Firma
 
Shandong Honest Machinery CO., LTD. jest prowincjonalnym kluczowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju urządzeń do sterowania numerycznego.Integruje rozwój, produkcję i sprzedaż. Firma posiada szereg grawerek CNC, maszyn laserowych i innych produktów, które są szeroko stosowane w maszynach, formach, reklamie, obróbce drewna, obróbce kamienia i innych gałęziach przemysłu. Sprzedaż sprzętu na terenie całych prowincji, regiony autonomiczne i eksportowane do Rosji, Mongolii, Korei Południowej i innych krajów. Zaawansowana technologia produkcji, produkcja na dużą skalę, wysoka jakość produktu, profesjonalne szkolenie użytkowników, terminowa obsługa posprzedażna to podstawa zapewnienia satysfakcji klienta.
Uczciwe produkty są szeroko stosowane w branży reklamowej, przemyśle drzewnym, prezentach rzemieślniczych, modelach architektonicznych, elektronice, przemyśle form przemysłowych CAD / CAM, dekoracji, odzieży, drukowaniu opakowań, logo, pieczęciach i innych branżach; w każdym krajowym obszarze zastosowań całkowicie zastąpił import podobnych produktów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do cięcia laserem Cnc z podwójnym stołem z włókna metalowego z Prot 1000w czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.