• Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min
  • Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min
Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min

Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN - 1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 20000 USD/ Set-35000 USD / Set
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 40 zestaw / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta Długość fali lasera: 1080nm
Układ sterowania: Cyccut 2000s Funkcjonować: Cięcie materiałów metalowych
Obszar cięcia: 3000*1500mm/4000*2000mm Słowo kluczowe: Wycinarka laserowa do matel
Obszar roboczy: 1500mmX3000mm / 2000mmX4000mm / 2000mmmX6000mm Świadczona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą
High Light:

90m/min Fiber Laser Metal Cutter

,

1080nm Fiber Laser Laser Cutter

,

Cypcut Control Fiber Laser Cutter

opis produktu

Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta
►Przegląd maszyny

 
Zintegrowana maszyna do cięcia płyt i rur jest również nazywana zintegrowaną maszyną do cięcia płyt i rur, zintegrowaną maszyną do cięcia laserowego płyt i rur oraz zintegrowaną maszyną do cięcia płyt i rur laserowych.Generalnie jest to urządzenie laserowe.
Zintegrowana maszyna do płyt i rur uwzględnia funkcje maszyny do cięcia laserowego i maszyny do cięcia laserowego rur i może dokończyć cięcie blach i rur metalowych.Jednak ze względu na problemy z kompatybilnością nie ma jednej potężnej funkcji podczas cięcia zakresów grubości metalu lub zakresów średnic rur.W końcu moc obecnej maszyny do cięcia laserowego osiągnęła 15 000 watów, a laserowa maszyna do cięcia rur również osiągnęła 3000 watów (dostosowanie można zaakceptować zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klientów).Mogą z łatwością pomóc większości użytkowników w rozwiązywaniu praktycznych problemów.
Główna maszyna zintegrowanej płyty i rury lasera światłowodowego składa się z łóżka, belki, stołu wymiennego, urządzenia osi Z, części sterującej pracą oraz obwodu gazu i obwodu wody.
Część maszyny do cięcia rur przyjmuje płaski lewy koniec, aby zwiększyć urządzenie do cięcia rur, a cięcie rur jest ograniczone do rur okrągłych, rur kwadratowych i rur o przekroju prostokątnym.Zarówno uchwyt przedni, jak i uchwyt tylny przyjmują automatyczne metody mocowania.Podwójne uchwyty są napędzane podwójnymi silnikami synchronicznymi, aby zapewnić dokładność obrotu rury.Rura jest podawana z lewego tylnego końca obrabiarki, a gotowy produkt podawany jest z lewego przedniego końca obrabiarki.Zarówno podawanie, jak i zaślepienie są obsługiwane przez wsporniki.

 
Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min 0
 

►Dane maszyny
 

IMIĘ MASZYNA TNĄCA LASEREM
MODEL HN-1530-3000W
Maksymalna prędkość biegu 90m/min
Długość fali lasera 1080nm
Minimalna szerokość linii cięcia 0.1mm
Znamionowa moc wyjściowa 50--1000 W
Dokładność pozycjonowania osi X, Y ≤±0,015㎜
Powtarzana dokładność pozycjonowania stołu roboczego ≤±0,015㎜
Maksymalne obciążenie stołu roboczego 500 kg
Efektywny obszar przetwarzania 1500*3000mm,
Przesuw osi Z 120mm
Powierzchnia 4,5 * 2,5 * 1,5 m
Moc maszyny 12KW
Chiller 2kW
Zasilacz 380v±10%
Pozycjonowanie na czerwonym świetle zapewniać

 

►Aplikacja
 
Szeroko stosowany w obróbce blach, lotnictwie, lotnictwie, elektronice, elektrotechnice, akcesoriach do szybkiej kolei i metra, obróbce części samochodowych, maszynach spożywczych, częściach tekstylnych, statkach, sprzęcie metalurgicznym, windach, sprzęcie AGD, przyborach kuchennych, obróbce narzędzi, dekoracji , reklama i inne branże obróbki i produkcji materiałów metalowych.
 
Główną cechą wycinarki laserowej do płyt i rur jest nie tylko zmniejszenie zajmowanej przestrzeni, ale także obniżenie kosztów inwestycji.Jest to idealny wybór dla użytkowników wymagających podwójnego cięcia blach i rur.Wykorzystuje zaawansowane markowe lasery światłowodowe i komponenty elektroniczne, aby zapewnić stabilność sprzętu, Pionowe urządzenie do cięcia rur, zapewniające podwójną funkcję cięcia płyt i rur;taca odbiorcza typu szufladowego jest wygodna do zbierania i czyszczenia gruzu i przedmiotów obrabianych.
 
Może ciąć stal nierdzewną, stal węglową, blachę ocynkowaną, blachę aluminiową, miedź, mosiądz i inne materiały metalowe z dużą prędkością i wysoką precyzją.kąt), a utrata maszyny może zostać znacznie zmniejszona w porównaniu z ogólnym cięciem laserem światłowodowym.
 
Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min 1
 

►Szczegóły produktu
 

1. Ogólny system CNC do rur i blach to zaawansowany system CNC zoptymalizowany i zmodernizowany w oparciu o system Shanghai Jiaotong University.Promień, kąt przecięcia i prędkość cięcia głównej rury i odgałęzienia są wprowadzane do komputera, a program cięcia można automatycznie przekształcić w program cięcia.Ogólne dwuwymiarowe cięcie cięcia blach Obsługa systemu jest bardzo prosta.
2. Wózek podtrzymujący z rurą stalową ze wspornikiem jest podtrzymywany przez śruby pociągowe ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości i liniowe hydrauliczne pręty wsporcze.Pojedyncza nośność wynosi około 400 kg, a w zależności od grubości i długości rury stalowej można wybrać od 3 do 6 rur.
3. Połączona struktura przekładni prowadnicy liniowej, śruby kulowej oraz zębatki i zębnika, wszystkie zębatki i zębniki są hartowane, co znacznie poprawia wytrzymałość i twardość części pracujących., Wszystkie części do hartowania i dokładnego szlifowania są traktowane importowanym chemicznym olejem antykorozyjnym, a precyzyjne oprzyrządowanie jest automatycznie dopasowywane i włączane, a szczegóły są drobiazgowe.
Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min 2
Opakowanie (wysyłka)
1. Opakowanie zewnętrzne: Standardowa skrzynka ze sklejki eksportowej do transportu morskiego.
2. Opakowanie wewnętrzne: folia rozciągliwa i folia z tworzywa sztucznego do wilgotności.Możemy
pakiet zgodnie z Twoimi prośbami.Szczegóły dostawy: Wysyłka w ciągu 15-30 dni roboczych po dokonaniu płatności.
Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min 3

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Przemysłowy laser światłowodowy do cięcia metalu 380 V rura i płyta 90 m / min czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.