Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym

Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN - 1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 18000-35000usd
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10set/miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Wniosek: Cięcie laserowe Stan: schorzenie: Nowy
Obszar cięcia: 1500mm * 3000mm Tryb chłodzenia: Chłodzenie powietrzem
Obsługiwane produkty: Metalowa blacha Gwarancja: 2 lata, 2 lata
Tryb działania: Impulsowy Układ sterowania: System CYPCUT
High Light:

Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym

,

praktyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym

,

bramowa wycinarka laserowa z podwójnym napędem

opis produktu

Praktyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności

 

Opis produktu

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wykorzystuje międzynarodowy zaawansowany laser światłowodowy do wysyłania wiązki laserowej o wysokiej gęstości energii i skupiania się na powierzchni roboczej, dzięki czemu obszar na powierzchni przedmiotu obrabianego napromieniowany przez bardzo drobny punkt skupienia natychmiast stopi się i zgazuje, oraz automatyczne cięcie realizowane jest poprzez przesunięcie pozycji napromieniowania punktowego przez system mechaniczny NC.

 
Model HN-3015
Obszar roboczy 3000mm x 1500mm
Znamionowa moc lasera (opcjonalnie) 500W~2000W
System tradycyjny Podwójna konstrukcja suwnicy bramowej
system smarowania Całkowicie automatyczny
Maksymalna prędkość 100m/min
Maksymalne przyspieszenie 1,0G
dokładność pozycjonowania ±0,01mm/1000mm
Powtarzalna dokładność pozycjonowania ±0,03mm/1000mm
Wsparcie dla formatów graficznych CAD, DXF (itp.)
Całkowita moc 20KW
Zapotrzebowanie na energię Trójfazowy 380V / 50Hz / 60Hz
Rozmiar konturu 4450 mm x 2450 mm x 1800 mm

 

Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym 0

Szczegóły Produktu

Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym 1

1. Laser światłowodowy Raycus Laser jest „źródłem zasilania” rdzenia sprzętu laserowego.Podobnie jak silnik samochodowy, jest to również kosztowny element w maszynie do cięcia laserem światłowodowym.Obecnie na rynku lasery światłowodowe to niemieckie IPG, rofin, brytyjskie SPI, amerykańskie spójne itp. wraz z rozwojem technologii pojawiają się również lasery krajowe, takie jak Ruike i Chuangxin, które są stopniowo rozpoznawane przez rynek ze względu na ich wysoki koszt. występ.

 
Przez długi czas chińskie lasery opierały się głównie na imporcie, który jest drogi i ma długi cykl dostaw, co skutkuje wysoką ceną maszyn do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy.Pojawienie się sytuacji kwitnienia stu kwiatów dla chińskich producentów laserów światłowodowych przełamało monopol zagranicznych przedsiębiorstw w dziedzinie laserów i bezpośrednio obniżyło ceny importowanych produktów.
 
2. Głowica tnąca Raytools Głowica tnąca jest urządzeniem wyjściowym lasera maszyny do cięcia laserem światłowodowym.Składa się z dyszy, soczewki skupiającej i systemu śledzenia ogniskowania.Głowica tnąca wycinarki laserowej będzie poruszać się zgodnie z ustawioną ścieżką cięcia, ale wysokość głowicy do cięcia laserowego musi być regulowana i kontrolowana w warunkach różnych materiałów, różnej grubości i różnych metod cięcia.
 
3. System Cypcut CNC System sterowania jest wiodącym systemem operacyjnym wycinarki laserowej.Steruje głównie obrabiarką w celu realizacji ruchu osi X, y i Z, a także kontroluje moc wyjściową lasera.Od jego jakości zależy stabilność wydajności pracy wycinarki laserem światłowodowym.Dzięki dokładnej kontroli oprogramowania można skutecznie poprawić dokładność i efekt cięcia.Obecnie powszechnie stosuje się system Beckhoff CNC, system PA CNC oraz system kart Farian.
 
4. Silnik serwo HIWIN / Yaskawa Silnik maszyny do cięcia laserowego jest podstawowym elementem układu ruchu.Wydajność silnika bezpośrednio wpływa na efekt przetwarzania produktu i wydajność produkcji.Obecnie powszechnie stosowane silniki to silnik krokowy i silnik serwo.Odpowiednie silniki są konfigurowane zgodnie z branżą i typem produktu przetwarzanego obiektu.
 
Silnik krokowy: szybka prędkość rozruchu, czuła reakcja, odpowiedni do grawerowania i cięcia przy niskich wymaganiach.Cena jest niska.Istnieje wiele marek silników krokowych o różnej wydajności.Silnik serwo: duża prędkość, stabilny ruch, duże obciążenie i stabilna wydajność;Krawędź obrabianego produktu jest gładka, a prędkość cięcia duża;Wysoka cena, odpowiednia dla branż i produktów o wysokich wymaganiach przetwórczych.

5. Zgrzewarka Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wymaga bardzo dużej stabilności obrabiarki.Wysoka precyzja i stabilność obrabiarki sprzyja poprawie dokładności cięcia laserowego.Obecnie główne obrabiarki na rynku obejmują typ gantry, typ wspornika i typ belki.Różne obrabiarki mają różne funkcje.Na przykład obrabiarki typu belkowego są używane głównie do cięcia materiałów dużych producentów, istnieją również modele stosowane w określonych dziedzinach, takich jak trójwymiarowe cięcie laserem światłowodowym, które są stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym.

próbka

Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym 2

1. Wycinarka laserowa do produkcji samochodów.Wiele powiązań w przemyśle samochodowym można rozwiązać za pomocą maszyny do cięcia laserowego.Drzwi samochodu, karoseria, podłoga, maska, tylna pokrywa, poduszka powietrzna itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyny do cięcia laserowego.

 
2. Sprzętowa maszyna do cięcia laserowego.Istnieje wiele produktów sprzętowych, takich jak sprzęt łazienkowy, sprzęt hotelowy, akcesoria sprzętowe, rękodzieło sprzętowe itp., Wszystkie mogą być przetwarzane przez maszynę do cięcia laserowego.
 
3. Maszyna do cięcia laserowego naczyń kuchennych.Istnieje wiele rodzajów przyborów kuchennych.Wycinarka laserowa może spełnić wszystkie rodzaje niestandardowej produkcji.Niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy spersonalizowana produkcja małoseryjna, może być produkowana, o ile istnieją rysunki.

4. Wycinarka laserowa do blach.Wielu producentów wykonuje tylko obróbkę blach, a nie gotowe produkty, wtedy wycinarka laserowa można powiedzieć, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem, można znacznie zredukować koszty siły roboczej i materiałów, o ile jest zamówienie, może natychmiast rozpocząć pracę.

5. Wycinarka laserowa do reklamy.Ze względu na większą personalizację w branży reklamowej, efektywność stosowania tradycyjnych metod jest bardzo niska.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość płyty i liczbę glifów.
 

Pakowanie i wysyłka

Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym 3

Szczegóły pakowania:

1. Opakowanie zewnętrzne: Standardowa skrzynka ze sklejki eksportowej do transportu morskiego.
2. Opakowanie wewnętrzne: folia rozciągliwa i folia z tworzywa sztucznego do wilgotności.
Możemy zapakować zgodnie z Twoimi życzeniami.
Szczegóły dostawy: Wysyłka w ciągu 3-20 dni roboczych po dokonaniu płatności.

informacje o firmie

Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym 4

FAQ
 

1: nic nie wiedziałem o tej maszynie, jaką mam wybrać?

Bardzo łatwy do wyboru.Po prostu powiedz nam, co chcesz zrobić za pomocą maszyny laserowej CNC, a następnie pozwól nam dać Ci doskonałe rozwiązania i sugestie.

2: Kiedy dostałem tę maszynę, ale nie wiem, jak jej używać.Co powinienem zrobić?

Wraz z maszyną wyślemy wideo i instrukcję w języku angielskim.Jeśli nadal masz wątpliwości, możemy porozmawiać przez telefon lub skype i e-mail.

3: Jeśli w okresie gwarancyjnym wystąpią problemy z tym urządzeniem, co powinienem zrobić?

Dostarczymy bezpłatne części w okresie gwarancyjnym maszyny, jeśli maszyna ma jakieś problemy.Chociaż zapewniamy również bezpłatną, długoletnią obsługę posprzedażną.Więc wszelkie wątpliwości, po prostu daj nam znać, damy Ci rozwiązania.

4: Przed wysłaniem mi zapytania dotyczącego naszego lasera światłowodowego lepiej podać mi następujące informacje!

1) Twój rozmiar materiału metalowego lub niemetalowego.Ponieważ w naszej fabryce mamy różne modele w zależności od obszaru roboczego.

2) Twoje materiały.

Metal/akryl/sklejka/MDF?

3)Chcesz grawerować lub wycinać?

Jeśli tniesz, czy możesz mi podać swoją grubość cięcia?Ponieważ różne grubości cięcia wymagają różnej mocy lasera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Praktyczna maszyna do cięcia laserem pulsacyjnym z podwójnym napędem bramowym czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.