• 6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie
  • 6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie
6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie

6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN - 2060

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 20000-50000usd
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 zestaw / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Obowiązujący materiał: metal Prędkość cięcia: 20 mln/min
Grubość cięcia: 20 mm Cnc czy nie: TAK
Nazwa handlowa: Honest Marka głowicy laserowej: Raytools
Marka prowadnicy: PMI Gwarancja: 2 lata
High Light:

Laserowa maszyna do cięcia rur o grubości 20 mm

,

laserowa maszyna do cięcia rur o grubości 20 m / min

,

laserowa maszyna do cięcia rur światłowodowych o mocy 12 kW

opis produktu

6020 Automatyczna maszyna do cięcia rur z automatycznym podawaniem metalu Oszczędność kosztów Laserowa maszyna do cięcia rur.

Przegląd produktów

 

Cięcie laserowe rur jest realizowane przy użyciu energii o dużej gęstości mocy generowanej po ogniskowaniu lasera.Pod kontrolą komputera laser jest rozładowywany impulsowo, aby wyprowadzić kontrolowany, powtarzalny laser impulsowy o wysokiej częstotliwości, tworzący wiązkę o określonej częstotliwości i szerokości impulsu.Wiązka impulsowa jest przesyłana i odbijana przez ścieżkę optyczną i skupiana na powierzchni obrabianego obiektu przez soczewkę skupiającą, tworzy się plamka świetlna o drobnej i wysokiej gęstości energii, a plamka ogniskowa znajduje się w pobliżu powierzchni, która ma być przetwarzana w celu stopienia lub zgazować przetworzony materiał w natychmiastowej wysokiej temperaturze.

 

Impuls lasera o wysokiej energii błyskawicznie rozpryskuje małą dziurę na powierzchni obiektu.Pod kontrolą komputera głowica tnąca laserowej maszyny do cięcia stali nierdzewnej i obrabiany materiał wykonują ciągły ruch względny zgodnie z wcześniej narysowaną figurą, która przetworzy przedmiot do pożądanego kształtu.
 
SPECYFIKACJA PRODUKTU
 
NAZWA
MASZYNA TNĄCA LASEREM
Oś obrotowa
3M
6M
9M
Optail
MODEL
HN-1530-1000W
Maksymalna prędkość biegu
70m/min
Długość fali lasera
1080nm
Minimalna szerokość linii cięcia
0,1 mm
Znamionowa moc wyjściowa
50--1000 W
Dokładność pozycjonowania osi X, Y
≤±0,015㎜
Powtarzana dokładność pozycjonowania stołu roboczego
≤±0,015㎜
Maksymalne obciążenie stołu roboczego
500 kg
Efektywny obszar przetwarzania
1500*3000mm,
Przesuw osi Z
120mm
Powierzchnia
4800*2300*1800 MM
Moc maszyny
12KW
Chiller
2kW
Zasilacz
380v±10%
Pozycjonowanie na czerwonym świetle
dostarczać
 
6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie 0
Szczegóły Produktu
6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie 1

◆ może ciąć rowek w kształcie litery U, stal w kształcie litery L, dwuteownik, rurę prostokątną, rurę owalną i inne rury i profile o specjalnym kształcie wykonane ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stopu aluminium i innych materiałów metalowych.

 
◆ w pełni automatyczny uchwyt centrujący, o dobrych właściwościach uszczelniających i ruchowych, może być stabilnie mocowany.

◆ automatyczne wygaszanie i tailing funkcja automatycznego przetwarzania, bez ręcznego wygaszania.

◆ dobra jakość cięcia, wysoka precyzja, szybkość i wysoka wydajność.

◆ niski koszt i szybki zwrot z inwestycji.

◆ łatwe w użyciu oprogramowanie do zagnieżdżania cięcia.

◆ może być wyposażona w w pełni automatyczny magazyn materiałów lub półautomatyczny magazyn materiałów.
 
Sposób nakładania produktu
6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie 2

1. Zdolność cięcia: może ciąć stal nierdzewną, stal węglową, stal ocynkowaną, blachę żelazną i inne materiały metalowe.

2. Dokładność maszyny: importowany serwonapęd jest wybierany do współpracy z przekładnią śrubową kulową, co znacznie poprawia odpowiednią prędkość i dokładność cięcia sprzętu oraz przedłuża żywotność produktu.
3. Sekcja cięcia: przyjęto system śledzenia osi Z.Głowica tnąca podąża zgodnie z wysokością płyty, a położenie ogniskowej punktu cięcia pozostaje niezmienione, aby zapewnić szczelinę cięcia, zapewnić płaską i gładką szczelinę cięcia oraz dostosować się do cięcia płaskiego lub zakrzywionego talerz.
4. Kontrola gazu: czujnik importowany ze Stanów Zjednoczonych służy do sterowania automatycznym przełączaniem tlenu o niskim i wysokim ciśnieniu, co może skutecznie zaoszczędzić racjonalne wykorzystanie tlenu i zmniejszyć ilość odpadów.Tlen o niskim i wysokim ciśnieniu można regulować ręcznie, a odpowiedni przepływ można wybrać w zależności od grubości materiału.

5. System operacyjny: przyjęto kolorowy wizualny system operacyjny, który może łatwo wyświetlić stan przetwarzania ścieżki i symulować ścieżkę przetwarzania.

 
 
Stosowany jest głównie w różnych branżach produkcyjnych i przetwórczych, takich jak obróbka blach, lotnictwo, lotnictwo, elektronika, urządzenia elektryczne, akcesoria do metra, samochody, maszyny, precyzyjne akcesoria, statki, sprzęt metalurgiczny, windy, sprzęt AGD, prezenty rzemieślnicze, obróbka narzędzi , dekoracja, reklama, obróbka zewnętrzna metalu i tak dalej.Do cięcia stali węglowej, stali krzemowej, stali nierdzewnej, stopu aluminium, stopu tytanu, blachy ocynkowanej, płyty trawiącej, blachy aluminiowo-cynkowej, miedzi i innych materiałów metalowych.
 
Certyfikaty
 
Wszystkie produkty są dostępne na życzenie, ze znakami towarowymi lub bez nich. Jeśli potrzebujesz usługi OEM z własną marką lub produktem, daj nam znać, jeśli masz inne szczególne wymagania, skontaktuj się z nami.Nasza fabryka uzyskała licencję na import i eksport wydaną przez Ministerstwo Handlu Zagranicznego i przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz certyfikat CE. W warstwie jakości po warstwie będziemy z całego serca służyć większości klientów.
 
6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie 3
 
SIEĆ SPRZEDAŻY I SERWISU
 
6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie 4
1. Zapewnij dwuletnią bezpłatną gwarancję na zakupione produkty.
2. W okresie gwarancyjnym awarie sprzętu i uszkodzenia mechaniczne (z wyjątkiem czynników ludzkich i siły wyższej) będą naprawiane przez naszą firmę bezpłatnie, a wymagane części zamienne zostaną dostarczone przez firmę (z wyjątkiem części eksploatacyjnych: optycznych soczewki, dysze tnące itp.).

3. Po okresie gwarancyjnym naprawy będą naliczane wyłącznie po kosztach;jednocześnie możesz cieszyć się usługami aktualizacji oprogramowania przez całe życie od daty zakupu;gdy wymagane są usługi naprawcze, nasi inżynierowie zapewnią szybką reakcję.Czas reakcji serwisu posprzedażowego wynosi 3 godziny, po otrzymaniu wezwania do naprawy, inżynier posprzedażny otrzyma jasną odpowiedź w ciągu 24 godzin.

4. Profesjonalnie wyszkoleni inżynierowie zapewniają naszym użytkownikom wsparcie techniczne i usługi za pośrednictwem sieci.Wykorzystuje głównie oprogramowanie społecznościowe, takie jak WhatsApp, e-mail, Facebook i inne oprogramowanie społecznościowe, aby szybko i intuicyjnie ocenić usterkę online i zająć się nią w odpowiednim czasie, aby użytkownicy mogli lepiej korzystać z urządzenia.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 6020 Maszyna do cięcia laserowego rur metalowych 20M/min Automatyczne podawanie czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.