• Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W
  • Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W
  • Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W
Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN-3015

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $18000 / set-$35000 / set
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: Po 7-20 dniach
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20 Zestaw / Miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W ze stali nierdzewnej Rodzaj: laser światłowodowy
Prędkość cięcia: 120 M/MIN Oprogramowanie sterujące: Cyccut lub PA8000
Tryb chłodzenia: Chłodzenie wodą i chłodzenie powietrzem słowo kluczowe: 3015 Maszyny do cięcia laserem światłowodowym
Obszar cięcia: 3000*1500 MM z platformą wymiany Funkcjonować: Cięcie materiałów metalowych, stali nierdzewnej, stali kartonowej, aluminium
High Light:

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 120 M/MIN

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc 1kW

,

wycinarka laserowa Raycus 1kW Cnc

opis produktu

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W ze stali nierdzewnej

Informacje o produkcie:

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym to wycinarka laserowa oparta na laserze światłowodowym.Wiązka laserowa o wysokiej gęstości energii jest wyprowadzana przez laser światłowodowy i gromadzona na powierzchni przedmiotu obrabianego, dzięki czemu obszar odbity przez bardzo drobną ogniskową na przedmiocie obrabianym może być natychmiast skondensowany i odparowany.Automatyczne cięcie jest zakończone poprzez przesunięcie pozycji mapowania punktowego przez system mechaniczny NC.

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W 0

 

Dane produktu:

 

Trawers
Belka z profilu aluminiowego
Laser
Promień 1000W
Głowica tnąca
Raytools
Układ sterowania
Cyprcut
Przewodnik
HIWIN
Stojak
YYC
Reduktor
SIMPO
Silnik serwo osi X
FUJI
Serwomotor osi Y
FUJI
Serwomotor osi Z
FUJI
Chiller
S&A
Sterowanie elektryczne
CHINT
Zawór proporcjonalny
SMC+CKD
Komputer
Komputer przemysłowy
Wygląd blachy
Niezależne badania i rozwój
Inna standardowa konfiguracja
Szkło ochronne
 
Soczewka skupiająca
Kolimator
Miedziane usta, soczewka ochronna
Przybornik
Okulary ochronne

 

Sposób nakładania produktu:

 

1. Produkcja samochodów.Wiele aspektów przemysłu samochodowego można rozwiązać za pomocą maszyn do cięcia laserowego.Drzwi samochodowe, karoseria, podwozie, maska, tylna pokrywa itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyn do cięcia laserowego.

 

2. Produkty sprzętowe.Istnieje wiele produktów sprzętowych.Codzienny sprzęt łazienkowy, sprzęt hotelowy, dekoracje sprzętowe, rękodzieło sprzętowe itp. mogą być przetwarzane za pomocą maszyn do cięcia laserowego.

 

3. Przybory kuchenne.Istnieje wiele rodzajów naczyń kuchennych, a maszyna do cięcia laserowego może sprostać wszystkim rodzajom niestandardowej produkcji, niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy produkcja spersonalizowana w małych partiach, o ile istnieje rysunek, można go wyprodukować.

 

4. Blacha.Wielu producentów zajmuje się tylko obróbką blach, a nie gotowych produktów, dlatego wycinarka laserowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem.Koszt siły roboczej i zasobów materiałowych można znacznie zmniejszyć.Dopóki istnieje zamówienie, operację można rozpocząć natychmiast.

 

5. Reklama.Branża reklamowa jest bardziej zindywidualizowana, a tradycyjne metody są bardzo nieefektywne.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość arkusza, bez względu na ilość czcionek.

 

6. Maszyna oświetleniowa.W dzisiejszych czasach istnieje wiele rodzajów oświetlenia, tworzących inne środowisko domowe.Do cięcia spersonalizowanych materiałów oświetleniowych wycinarka laserowa bardzo dobrze radzi sobie z wszelkiego rodzaju rzeźbieniami i wgłębieniami.

 

 

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W 1

 

Zaleta maszyny:

 

1. Wydajność konwersji optycznej lasera światłowodowego o wysokiej mocy: wydajność konwersji elektrooptycznej lasera światłowodowego wynosi ponad 30%.Lasery światłowodowe o małej mocy nie wymagają chłodnic.Chłodzenie powietrzem może znacznie zmniejszyć zużycie energii w pracy, obniżyć koszty operacyjne i znacznie poprawić efektywność zużycia.


2. Koszt eksploatacji i konserwacji maszyny do cięcia laserem światłowodowym jest niski: gdy laser działa, potrzebuje tylko energii elektrycznej i nie potrzebuje dodatkowego gazu do wytworzenia lasera;Laser przyjmuje półprzewodnikową, modułową i nadmiarową konstrukcję.We wnęce rezonansowej nie ma soczewki optycznej i nie jest wymagany czas rozruchu.Ma zalety braku regulacji, konserwacji i wysokiej stabilności, a także zmniejsza koszty akcesoriów i czas konserwacji, czego nie można porównać z tradycyjnymi laserami.


Światło całej maszyny jest przesyłane światłowodem bez złożonego systemu światłowodowego, takiego jak lustro, z prostą ścieżką optyczną, stabilną strukturą i bezobsługową zewnętrzną ścieżką optyczną;Głowica tnąca zawiera soczewkę konserwacyjną, która znacznie obniża koszty drogich materiałów eksploatacyjnych (takich jak soczewka skupiająca).


3. Jakość wiązki lasera światłowodowego jest doskonała: długość fali wyjściowej lasera światłowodowego wynosi 1,064 μm, co stanowi 1/10 długości fali CO2.Wiązka wyjściowa ma dobrą jakość i dużą gęstość mocy, co bardzo sprzyja absorpcji danych metalowych.Ma wysokiej jakości zdolność cięcia i spawania, dzięki czemu koszty przetwarzania są zmniejszone.


4. Maszyna do cięcia laserem światłowodowym jest łatwa w obsłudze: światło jest wysyłane przez światłowód, co sprawia, że ​​konstrukcja układu mechanicznego jest bardzo prosta i łatwa do zintegrowania z robotem lub wielowymiarowym stołem warsztatowym;Po wyposażeniu lasera w migawkę, wiele urządzeń może być rozprowadzonych przez światłowód, a wiele kanałów i jednostek może pracować jednocześnie.Rozbudowa funkcji jest łatwa, promocja jest łatwa.

 

 

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W 2

Opakowanie (wysyłka)
1. Opakowanie zewnętrzne: Standardowa skrzynka ze sklejki eksportowej do transportu morskiego.
2. Opakowanie wewnętrzne: folia rozciągliwa i folia z tworzywa sztucznego do wilgotności.Możemy
pakiet zgodnie z Twoimi prośbami.Szczegóły dostawy: Wysyłka w ciągu 15-30 dni roboczych po dokonaniu płatności.
Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W 3

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.