Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności

Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN - 1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 18000-35000usd
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10set/miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Podanie: Cięcie laserowe Stan: schorzenie: Nowy
Obszar cięcia: 1500mm * 3000mm Tryb chłodzenia: Chłodzenie powietrzem
Obsługiwane produkty: Metalowa blacha Gwarancja: 2 lata, 2 lata
Tryb działania: Impulsowy Układ sterowania: System CYPCUT
High Light:

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 20KW

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym impulsowym

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym impulsowym CNC

opis produktu

Płytowa maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności cięcia

Opis produktu

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wykorzystuje międzynarodowy zaawansowany laser światłowodowy do wysyłania wiązki laserowej o wysokiej gęstości energii i skupiania się na powierzchni roboczej, dzięki czemu obszar na powierzchni przedmiotu obrabianego napromieniowany przez bardzo drobny punkt skupienia natychmiast stopi się i zgazuje, oraz automatyczne cięcie realizowane jest poprzez przesunięcie pozycji napromieniowania punktowego przez system mechaniczny NC.


Integruje zaawansowaną technologię lasera światłowodowego, technologię NC Precyzyjną technologię maszynową w jednym z zaawansowanych technologicznie urządzeń.Maszyna do cięcia laserem z otwartym włóknem przyjmuje importowany, oryginalny zapakowany laser światłowodowy, z dobrą jakością wiązki, stabilną wydajnością, bez reflektora, bez potrzeby regulacji ścieżki optycznej, w zasadzie bezobsługowym, a żywotność maszyny do cięcia laserem z otwartym włóknem może osiągnąć ponad 100000 godzin.

 

Model HN-3015
Obszar roboczy 3000mm x 1500mm
Znamionowa moc lasera (opcjonalnie) 500W~2000W
System tradycyjny Podwójna konstrukcja suwnicy bramowej
system smarowania Całkowicie automatyczny
Maksymalna prędkość 100m/min
Maksymalne przyspieszenie 1,0G
dokładność pozycjonowania ±0,01mm/1000mm
Powtarzalna dokładność pozycjonowania ±0,03mm/1000mm
Wsparcie dla formatów graficznych CAD, DXF (itp.)
Całkowita moc 20KW
Zapotrzebowanie na energię Trójfazowy 380V / 50Hz / 60Hz
Rozmiar konturu 4450 mm x 2450 mm x 1800 mm

 

Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności 0

Szczegóły Produktu

Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności 1

1. Laser światłowodowy Raycus Laser jest „źródłem zasilania” rdzenia sprzętu laserowego.Podobnie jak silnik samochodowy, jest to również kosztowny element w maszynie do cięcia laserem światłowodowym.Obecnie na rynku lasery światłowodowe to niemieckie IPG, rofin, brytyjskie SPI, amerykańskie spójne itp. wraz z rozwojem technologii pojawiają się również lasery krajowe, takie jak Ruike i Chuangxin, które są stopniowo rozpoznawane przez rynek ze względu na ich wysoki koszt. wydajność.

 
Przez długi czas chińskie lasery opierały się głównie na imporcie, który jest drogi i ma długi cykl dostaw, co skutkuje wysoką ceną maszyn do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy.Pojawienie się sytuacji kwitnienia stu kwiatów dla chińskich producentów laserów światłowodowych przełamało monopol zagranicznych przedsiębiorstw w dziedzinie laserów i bezpośrednio obniżyło ceny importowanych produktów.
 
2. Głowica tnąca Raytools Głowica tnąca jest urządzeniem wyjściowym lasera maszyny do cięcia laserem światłowodowym.Składa się z dyszy, soczewki skupiającej i systemu śledzenia ogniskowania.Głowica tnąca wycinarki laserowej będzie poruszać się zgodnie z ustawioną ścieżką cięcia, ale wysokość głowicy do cięcia laserowego musi być regulowana i kontrolowana w warunkach różnych materiałów, różnej grubości i różnych metod cięcia.
 
3. System Cypcut CNC System sterowania jest wiodącym systemem operacyjnym wycinarki laserowej.Steruje głównie obrabiarką w celu realizacji ruchu osi X, y i Z, a także kontroluje moc wyjściową lasera.Od jego jakości zależy stabilność wydajności pracy wycinarki laserem światłowodowym.Dzięki dokładnej kontroli oprogramowania można skutecznie poprawić dokładność i efekt cięcia.Obecnie powszechnie stosuje się system Beckhoff CNC, system PA CNC oraz system kart Farian.
 
4. Silnik serwo HIWIN / Yaskawa Silnik maszyny do cięcia laserowego jest podstawowym elementem układu ruchu.Wydajność silnika bezpośrednio wpływa na efekt przetwarzania produktu i wydajność produkcji.Obecnie powszechnie stosowane silniki to silnik krokowy i silnik serwo.Odpowiednie silniki są konfigurowane zgodnie z branżą i typem produktu przetwarzanego obiektu.
 
Silnik krokowy: szybka prędkość rozruchu, czuła reakcja, odpowiedni do grawerowania i cięcia przy niskich wymaganiach.Cena jest niska.Istnieje wiele marek silników krokowych o różnej wydajności.Silnik serwo: duża prędkość, stabilny ruch, duże obciążenie i stabilna wydajność;Krawędź obrabianego produktu jest gładka, a prędkość cięcia duża;Wysoka cena, odpowiednia dla branż i produktów o wysokich wymaganiach przetwórczych.

5. Zgrzewarka Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wymaga bardzo dużej stabilności obrabiarki.Wysoka precyzja i stabilność obrabiarki sprzyja poprawie dokładności cięcia laserowego.Obecnie główne obrabiarki na rynku obejmują typ gantry, typ wspornika i typ belki.Różne obrabiarki mają różne funkcje.Na przykład obrabiarki typu belkowego są używane głównie do cięcia materiałów dużych producentów, istnieją również modele stosowane w określonych dziedzinach, takich jak trójwymiarowe cięcie laserem światłowodowym, które są stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym.

6. Soczewka lasera Wiele soczewek lasera jest używanych w całym sprzęcie do cięcia laserem światłowodowym.Wiele urządzeń optycznych zawiera soczewki laserowe.Różne soczewki mają różne funkcje, w tym soczewkę z pełnym odbiciem, soczewkę półodbiciową, soczewkę skupiającą i tak dalej.

Jakość soczewki bezpośrednio wpływa na moc wyjściową lasera i wydajność całej maszyny.Podobnie obiektyw dzieli się również na krajowy i importowany.Żywotność i efekt cięcia soczewek krajowych nie są tak dobre, jak soczewki importowane, ale ich cena jest znacznie tańsza niż soczewek importowanych.

 

próbka

Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności 2

1. Wycinarka laserowa do produkcji samochodów.Wiele powiązań w przemyśle samochodowym można rozwiązać za pomocą maszyny do cięcia laserowego.Drzwi samochodu, karoseria, podłoga, maska, tylna pokrywa, poduszka powietrzna itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyny do cięcia laserowego.

 
2. Sprzętowa maszyna do cięcia laserowego.Istnieje wiele produktów sprzętowych, takich jak sprzęt łazienkowy, sprzęt hotelowy, akcesoria sprzętowe, rękodzieło sprzętowe itp., Wszystkie mogą być przetwarzane przez maszynę do cięcia laserowego.
 
3. Maszyna do cięcia laserowego naczyń kuchennych.Istnieje wiele rodzajów przyborów kuchennych.Wycinarka laserowa może spełnić wszystkie rodzaje niestandardowej produkcji.Niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy spersonalizowana produkcja małoseryjna, może być produkowana, o ile istnieją rysunki.

4. Wycinarka laserowa do blach.Wielu producentów wykonuje tylko obróbkę blach, a nie gotowe produkty, wtedy wycinarka laserowa można powiedzieć, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem, można znacznie zredukować koszty siły roboczej i materiałów, o ile jest zamówienie, może natychmiast rozpocząć pracę.

5. Wycinarka laserowa do reklamy.Ze względu na większą personalizację w branży reklamowej, efektywność stosowania tradycyjnych metod jest bardzo niska.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość płyty i liczbę glifów.

6. Maszyna do cięcia laserowego oświetlenia.Obecnie istnieje wiele rodzajów oświetlenia, tworzących inne środowisko domowe.Do spersonalizowanego cięcia materiałów oświetleniowych maszyna do cięcia laserowego jest bardzo dobra we wszelkiego rodzaju rzeźbieniu i wydrążaniu.

7. Maszyna do cięcia laserowego sprzętu fitness.Ciągły rozwój zespołu fitness przyniósł ogromne możliwości biznesowe dla producentów sprzętu fitness.Wiele przedsiębiorstw produkujących sprzęt fitness nadąża za rozwojem rynku, zwiększając innowacyjność technologiczną, ulepszając technologię produkcji, poprawiając jakość produktów i zwiększając konkurencyjność na rynku produktów.

 

Pakowanie i wysyłka

Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności 3

Szczegóły pakowania:

1. Opakowanie zewnętrzne: Standardowa skrzynka ze sklejki eksportowej do transportu morskiego.
2. Opakowanie wewnętrzne: folia rozciągliwa i folia z tworzywa sztucznego do wilgotności.
Możemy zapakować zgodnie z Twoimi życzeniami.
Szczegóły dostawy: Wysyłka w ciągu 3-20 dni roboczych po dokonaniu płatności.

informacje o firmie

Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności 4

Shandong Honest Technology Development Co., Ltd. została założona w 1997 roku, posiada instytut badawczy i powierzchnię biurową o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych oraz zakupiła bazę produkcyjną ponad 32 000 metrów kwadratowych fabryk.Zatrudnia ponad 700 pracowników, ponad 100 zespołów badawczo-rozwojowych i prawie 100 inżynierów obsługi posprzedażnej.Posiadają wieloletnie doświadczenie w badaniach naukowych i produkcji.
Uczciwy angażuje się w badania i rozwój branży laserowej, 23 lata akumulacji i uzyskał ponad 100 patentów na produkty i technologie.W pierwszej połowie 2018 roku wpłynęło ponad 30 nowych zgłoszeń patentowych.Produkt uzyskał certyfikat Unii Europejskiej CE, przeszedł certyfikat ISO 9001 i posiada wiele osiągnięć naukowo-badawczych.Uczciwe produkty laserowe są sprzedawane w ponad 150 krajach i regionach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Europie i Afryce, i świadczą usługi OEM dla ponad 30 producentów na całym świecie.

Firma Shandong Honest Industrial Robots zawsze była oddana tworzeniu najwyższej jakości i dążeniu do realizacji usług opiekuńczych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Pulsacyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym o stabilnej wydajności czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.