• Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W
  • Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W
Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN-3015

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $18000 / set-$35000 / set
Szczegóły pakowania: Drewniane opakowanie
Czas dostawy: Po 7-20 dniach
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20 Zestaw / Miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Rodzaj: laser światłowodowy Prędkość cięcia: 120 M/MIN
Oprogramowanie sterujące: Cyccut lub PA8000 Tryb chłodzenia: Chłodzenie wodą i chłodzenie powietrzem
słowo kluczowe: 3015 Maszyny do cięcia laserem światłowodowym Obszar cięcia: 3000*1500 MM z platformą wymiany
Funkcjonować: Cięcie materiałów metalowych, stali nierdzewnej, stali kartonowej, aluminium Nazwa produktu: metalowa profesjonalna automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym cnc,
High Light:

Wycinarka laserowa światłowodowa CNC 120 M/MIN

,

wycinarka laserowa Raycus 1kW

,

wycinarka laserowa Raycus 1000W CNC

opis produktu

Wycinarka do kartonów ze stali nierdzewnej Cnc Fiber Laser Cutter

Informacje o produkcie:

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym to wycinarka laserowa oparta na laserze światłowodowym.Wiązka laserowa o wysokiej gęstości energii jest wyprowadzana przez laser światłowodowy i gromadzona na powierzchni przedmiotu obrabianego, dzięki czemu obszar odbity przez bardzo drobną ogniskową na przedmiocie obrabianym może być natychmiast skondensowany i odparowany.Automatyczne cięcie jest zakończone poprzez przesunięcie pozycji mapowania punktowego przez system mechaniczny NC.


Maszyna do cięcia laserem światłowodowym może być używana do cięcia płaskiego lub ukośnego, a krawędź jest równomiernie nasmarowana.Nadaje się do precyzyjnego cięcia, takiego jak blacha.Jednocześnie może zastąpić oryginalne importowane pięć ramion, aby zatrzymać cięcie trójwymiarowe.Laser osi.W porównaniu z laserami gazowymi masowymi i laserami na ciele stałym ma oczywiste zalety i stopniowo stał się ważnym kandydatem w dziedzinie precyzyjnego przetwarzania laserowego, systemu lidarowego, technologii kosmicznej, medycyny laserowej i tak dalej.Obecnie stał się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na świecie.

 

Dane produktu:

 

Trawers
Belka z profilu aluminiowego
Laser
Promień 1000W
Głowica tnąca
Raytools
Układ sterowania
Cyprcut
Przewodnik
HIWIN
Stojak
YYC
Reduktor
SIMPO
Silnik serwo osi X
FUJI
Serwomotor osi Y
FUJI
Serwomotor osi Z
FUJI
Chiller
S&A
Sterowanie elektryczne
CHINT
Zawór proporcjonalny
SMC+CKD
Komputer
Komputer przemysłowy
Wygląd blachy
Niezależne badania i rozwój
Inna standardowa konfiguracja
Szkło ochronne
 
Soczewka skupiająca
Kolimator
Miedziane usta, soczewka ochronna
Przybornik
Okulary ochronne

 

Sposób nakładania produktu:

 

1. Produkcja samochodów.Wiele aspektów przemysłu samochodowego można rozwiązać za pomocą maszyn do cięcia laserowego.Drzwi samochodowe, karoseria, podwozie, maska, tylna pokrywa itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyn do cięcia laserowego.

 

2. Produkty sprzętowe.Istnieje wiele produktów sprzętowych.Codzienny sprzęt łazienkowy, sprzęt hotelowy, dekoracje sprzętowe, rękodzieło sprzętowe itp. mogą być przetwarzane za pomocą maszyn do cięcia laserowego.

 

3. Przybory kuchenne.Istnieje wiele rodzajów naczyń kuchennych, a maszyna do cięcia laserowego może sprostać wszystkim rodzajom niestandardowej produkcji, niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy produkcja spersonalizowana w małych partiach, o ile istnieje rysunek, można go wyprodukować.

 

4. Blacha.Wielu producentów zajmuje się tylko obróbką blach, a nie gotowych produktów, dlatego wycinarka laserowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem.Koszt siły roboczej i zasobów materiałowych można znacznie zmniejszyć.Dopóki istnieje zamówienie, operację można rozpocząć natychmiast.

 

5. Reklama.Branża reklamowa jest bardziej zindywidualizowana, a tradycyjne metody są bardzo nieefektywne.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość arkusza, bez względu na ilość czcionek.

 

6. Maszyna oświetleniowa.W dzisiejszych czasach istnieje wiele rodzajów oświetlenia, tworzących inne środowisko domowe.Do cięcia spersonalizowanych materiałów oświetleniowych wycinarka laserowa bardzo dobrze radzi sobie z wszelkiego rodzaju rzeźbieniami i wgłębieniami.

 

7. Sprzęt fitness.Ciągła rozbudowa zespołu fitness przyniosła duże możliwości biznesowe dla producentów sprzętu fitness.Wiele firm produkujących sprzęt fitness uważnie śledzi rozwój rynku, zwiększając innowacyjność technologiczną, ulepszając technologię produkcji, dążąc do poprawy jakości produktów i zwiększenia konkurencyjności na rynku produktów.

 

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W 0

 

Zaleta maszyny:

 

1. Wydajność konwersji optycznej lasera światłowodowego o wysokiej mocy: wydajność konwersji elektrooptycznej lasera światłowodowego wynosi ponad 30%.Lasery światłowodowe o małej mocy nie wymagają chłodnic.Chłodzenie powietrzem może znacznie zmniejszyć zużycie energii w pracy, obniżyć koszty operacyjne i znacznie poprawić efektywność zużycia.


2. Koszt eksploatacji i konserwacji maszyny do cięcia laserem światłowodowym jest niski: gdy laser działa, potrzebuje tylko energii elektrycznej i nie potrzebuje dodatkowego gazu do wytworzenia lasera;Laser przyjmuje półprzewodnikową, modułową i nadmiarową konstrukcję.We wnęce rezonansowej nie ma soczewki optycznej i nie jest wymagany czas rozruchu.Ma zalety braku regulacji, konserwacji i wysokiej stabilności, a także zmniejsza koszty akcesoriów i czas konserwacji, czego nie można porównać z tradycyjnymi laserami.


Światło całej maszyny jest przesyłane światłowodem bez złożonego systemu światłowodowego, takiego jak lustro, z prostą ścieżką optyczną, stabilną strukturą i bezobsługową zewnętrzną ścieżką optyczną;Głowica tnąca zawiera soczewkę konserwacyjną, która znacznie obniża koszty drogich materiałów eksploatacyjnych (takich jak soczewka skupiająca).


3. Jakość wiązki lasera światłowodowego jest doskonała: długość fali wyjściowej lasera światłowodowego wynosi 1,064 μm, co stanowi 1/10 długości fali CO2.Wiązka wyjściowa ma dobrą jakość i dużą gęstość mocy, co bardzo sprzyja absorpcji danych metalowych.Ma wysokiej jakości zdolność cięcia i spawania, dzięki czemu koszty przetwarzania są zmniejszone.


4. Maszyna do cięcia laserem światłowodowym jest łatwa w obsłudze: światło jest wysyłane przez światłowód, co sprawia, że ​​konstrukcja układu mechanicznego jest bardzo prosta i łatwa do zintegrowania z robotem lub wielowymiarowym stołem warsztatowym;Po wyposażeniu lasera w migawkę, wiele urządzeń może być rozprowadzonych przez światłowód, a wiele kanałów i jednostek może pracować jednocześnie.Rozbudowa funkcji jest łatwa, promocja jest łatwa.


5. Maszyna do cięcia laserem światłowodowym oszczędza dane i przestrzeń roboczą: ze względu na małą objętość i niewielką wagę lasera światłowodowego pozycja robocza może być przesuwana, zajmowana przestrzeń jest niewielka, a koszty są zaoszczędzone;Maszyna do cięcia laserem światłowodowym przyjmuje programowanie komputerowe, które może ciąć produkty o różnych kształtach i znacznie poprawiać szybkość aplikacji danych.


6. Bezpieczeństwo i ochrona środowiska maszyny do cięcia laserem światłowodowym: obróbka laserowa kosztuje mniej, hałas jest niski, czysty, bezpieczny i wolny od zanieczyszczeń, co znacznie poprawia środowisko pracy.

 

Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W 1

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do cięcia laserem Cnc ze stali nierdzewnej Raycus 1000W czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.