Cnc Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1500 mm x 4000 mm

Cnc Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1500 mm x 4000 mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN-4015

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 18000-35000usd
Szczegóły pakowania: Pakowanie i transport
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10set/miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Grubość cięcia: Materiały, 0-15 mm, 0-8 mm, 0-30 mm Stan: schorzenie: 2022 Nowa maszyna
Cnc czy nie: Tak (automatycznie) Oprogramowanie sterujące: System kontroli Cypru
Gwarancja: 24-miesięczna aluminiowa maszyna do cięcia laserem Raycus Nazwa produktu: Laserowa maszyna do cięcia metalu Raycus
Obszar roboczy: 1500mm * 4000mm Źródło laserowe: Raycus lub IPG lub Max
High Light:

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Cnc

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1500 mm x 4000 mm

opis produktu

Nowoczesny sprzęt do obróbki laserowej Maszyna do cięcia laserem płytowym

Informacje o maszynie:

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wykorzystuje międzynarodowy zaawansowany laser światłowodowy do wysyłania wiązki laserowej o wysokiej gęstości energii i skupiania się na powierzchni roboczej, dzięki czemu obszar na powierzchni przedmiotu obrabianego napromieniowany przez bardzo drobny punkt skupienia natychmiast stopi się i zgazuje, oraz automatyczne cięcie realizowane jest poprzez przesunięcie pozycji napromieniowania punktowego przez system mechaniczny NC.Integruje zaawansowaną technologię lasera światłowodowego, technologię NC Precyzyjną technologię maszynową w jednym z zaawansowanych technologicznie urządzeń.


Maszyna do cięcia laserem z otwartym włóknem przyjmuje importowany, oryginalny zapakowany laser światłowodowy, z dobrą jakością wiązki, stabilną wydajnością, bez reflektora, bez potrzeby regulacji ścieżki optycznej, w zasadzie bezobsługowym, a żywotność maszyny do cięcia laserem z otwartym włóknem może osiągnąć ponad 100000 godzin.

 

Dane maszyny:

 

Model
1540
4020
6020
Opcja
Obszar roboczy
4000*1500mm
4000*2000mm
6000*2000mm
Zgodnie z wymaganiami
Maksymalna prędkość biegu
70m/min
Długość fali lasera
1080nm
Minimalna szerokość linii cięcia
0,1 mm
Znamionowa moc wyjściowa
1000W
Powtarzana dokładność pozycjonowania stołu roboczego
≤±0,015㎜
Maksymalne obciążenie stołu roboczego
500 kg
Przesuw osi Z
120mm
Moc maszyny
12KW
Chiller
2kW
Zasilacz
380v±10%
Pozycjonowanie na czerwonym świetle
dostarczać
Dokładność pozycjonowania osi X/Y
±0,03mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
±0,02mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y
140M/MIN
Maksymalne przyspieszenie
0,6G-1,5G

 

Charakterystyka maszyny:

 

1. Laser światłowodowy Raycus Laser jest „źródłem zasilania” rdzenia sprzętu laserowego.Podobnie jak silnik samochodowy, jest to również kosztowny element w maszynie do cięcia laserem światłowodowym.Obecnie na rynku lasery światłowodowe to niemieckie IPG, rofin, brytyjskie SPI, amerykańskie spójne itp. wraz z rozwojem technologii pojawiają się również lasery krajowe, takie jak Ruike i Chuangxin, które są stopniowo rozpoznawane przez rynek ze względu na ich wysoki koszt. wydajność.

 

Przez długi czas chińskie lasery opierały się głównie na imporcie, który jest drogi i ma długi cykl dostaw, co skutkuje wysoką ceną maszyn do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy.Pojawienie się sytuacji kwitnienia stu kwiatów dla chińskich producentów laserów światłowodowych przełamało monopol zagranicznych przedsiębiorstw w dziedzinie laserów i bezpośrednio obniżyło ceny importowanych produktów.

 

2. Głowica tnąca Raytools Głowica tnąca jest urządzeniem wyjściowym lasera maszyny do cięcia laserem światłowodowym.Składa się z dyszy, soczewki skupiającej i systemu śledzenia ogniskowania.Głowica tnąca wycinarki laserowej będzie poruszać się zgodnie z ustawioną ścieżką cięcia, ale wysokość głowicy do cięcia laserowego musi być regulowana i kontrolowana w warunkach różnych materiałów, różnej grubości i różnych metod cięcia.
 
3. System Cypcut CNC System sterowania jest wiodącym systemem operacyjnym wycinarki laserowej.Steruje głównie obrabiarką w celu realizacji ruchu osi X, y i Z, a także kontroluje moc wyjściową lasera.Od jego jakości zależy stabilność wydajności pracy wycinarki laserem światłowodowym.Dzięki dokładnej kontroli oprogramowania można skutecznie poprawić dokładność i efekt cięcia.Obecnie powszechnie stosuje się system Beckhoff CNC, system PA CNC oraz system kart Farian.
 
4. Silnik serwo HIWIN / Yaskawa Silnik maszyny do cięcia laserowego jest podstawowym elementem układu ruchu.Wydajność silnika bezpośrednio wpływa na efekt przetwarzania produktu i wydajność produkcji.Obecnie powszechnie stosowane silniki to silnik krokowy i silnik serwo.Odpowiednie silniki są konfigurowane zgodnie z branżą i typem produktu przetwarzanego obiektu.
 
Silnik krokowy: szybka prędkość rozruchu, czuła reakcja, odpowiedni do grawerowania i cięcia przy niskich wymaganiach.Cena jest niska.Istnieje wiele marek silników krokowych o różnej wydajności.Silnik serwo: duża prędkość, stabilny ruch, duże obciążenie i stabilna wydajność;Krawędź obrabianego produktu jest gładka, a prędkość cięcia duża;Wysoka cena, odpowiednia dla branż i produktów o wysokich wymaganiach przetwórczych.
 
5. Zgrzewarka Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wymaga bardzo dużej stabilności obrabiarki.Wysoka precyzja i stabilność obrabiarki sprzyja poprawie dokładności cięcia laserowego.Obecnie na rynku dominują obrabiarki typu gantry, typu wspornikowego i typu belki.Różne obrabiarki mają różne funkcje.Na przykład obrabiarki typu belka są używane głównie do cięcia materiałów dużych producentów, istnieją również modele stosowane w określonych dziedzinach, takich jak trójwymiarowe cięcie laserem światłowodowym, które są stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym.
 
6. Soczewka lasera Wiele soczewek lasera jest używanych w całym sprzęcie do cięcia laserem światłowodowym.Wiele urządzeń optycznych zawiera soczewki laserowe.Różne soczewki mają różne funkcje, w tym soczewkę z pełnym odbiciem, soczewkę półodbiciową, soczewkę skupiającą i tak dalej.
Jakość soczewki bezpośrednio wpływa na moc wyjściową lasera i wydajność całej maszyny.Podobnie obiektyw dzieli się również na krajowy i importowany.Żywotność i efekt cięcia soczewek krajowych nie są tak dobre, jak soczewki importowane, ale ich cena jest znacznie tańsza niż soczewek importowanych.

 

Cnc Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1500 mm x 4000 mm 0

 

Zastosowanie maszyny:

 

1. Maszyna do cięcia laserowego do produkcji samochodów.Wiele powiązań w przemyśle samochodowym można rozwiązać za pomocą maszyny do cięcia laserowego.Drzwi samochodu, karoseria, podłoga, maska, tylna pokrywa, poduszka powietrzna itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyny do cięcia laserowego.

 
2. Sprzętowa maszyna do cięcia laserowego.Istnieje wiele produktów sprzętowych, takich jak sprzęt łazienkowy, sprzęt hotelowy, akcesoria sprzętowe, rękodzieło sprzętowe itp., Wszystkie mogą być przetwarzane przez maszynę do cięcia laserowego.
 
3. Maszyna do cięcia laserowego naczyń kuchennych.Istnieje wiele rodzajów przyborów kuchennych.Wycinarka laserowa może spełnić wszystkie rodzaje niestandardowej produkcji.Niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy spersonalizowana produkcja małoseryjna, może być produkowana, o ile istnieją rysunki.
 
4. Wycinarka laserowa do blach.Wielu producentów wykonuje tylko obróbkę blach, a nie gotowe produkty, wtedy wycinarka laserowa można powiedzieć, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem, można znacznie zredukować koszty siły roboczej i materiałów, o ile jest zamówienie, może natychmiast rozpocząć pracę.
 
5. Wycinarka laserowa do reklamy.Ze względu na większą personalizację w branży reklamowej, efektywność stosowania tradycyjnych metod jest bardzo niska.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość płyty i liczbę glifów.
 
6. Maszyna do cięcia laserowego oświetlenia.Obecnie istnieje wiele rodzajów oświetlenia, tworzących inny dom
środowisko.Do spersonalizowanego cięcia materiałów oświetleniowych maszyna do cięcia laserowego jest bardzo dobra we wszelkiego rodzaju rzeźbieniu i wydrążaniu.

7. Maszyna do cięcia laserowego sprzętu fitness.Ciągły rozwój zespołu fitness przyniósł ogromne możliwości biznesowe dla producentów sprzętu fitness.Wiele przedsiębiorstw produkujących sprzęt fitness nadąża za rozwojem rynku, zwiększając innowacyjność technologiczną, ulepszając technologię produkcji, poprawiając jakość produktów i zwiększając konkurencyjność na rynku produktów.

 

Cnc Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1500 mm x 4000 mm 1

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Cnc Automatyczna maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1500 mm x 4000 mm czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.