3015 1000W Raycus Płyta do cięcia laserem światłowodowym ze stali nierdzewnej

3015 1000W Raycus Płyta do cięcia laserem światłowodowym ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN-1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 18000-30000usd
Szczegóły pakowania: opakowanie drewniane
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10set/miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Grubość cięcia: 12 mm (stal kartonowa) Obsługiwany format graficzny: DXF, PLT, AI
Funkcjonować: Cięcie materiałów metalowych Źródło laserowe: Laser światłowodowy Raycus lub IPG
Moc lasera: Raycus 500 w/750 w/1000 w/1500 w Oprogramowanie sterujące: Cypcut, Photoshop, profesjonalne oprogramowanie do cięcia
Tryb chłodzenia: Chłodzenie wodą, chłodzenie powietrzem, chłodzenie wodne i system ochrony słowo kluczowe: Maszyny do cięcia laserem światłowodowym, maszyna do cięcia laserowego do matel
High Light:

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1000 W

,

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Raycus

,

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 1000 W 3015

opis produktu

3015 Maszyna do cięcia laserem światłowodowym Raycus ze stali nierdzewnej o mocy 1000 W

Informacje o maszynie:

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym to maszyna do cięcia laserowego wykorzystująca generator lasera światłowodowego jako źródło światła.Laser światłowodowy to nowy rodzaj lasera światłowodowego opracowany na świecie, który emituje wiązkę lasera o wysokiej gęstości energii i agreguje na powierzchni przedmiotu obrabianego.Natychmiast topi i odparowuje obszar obrabianego przedmiotu, który jest oświetlony przez bardzo drobny punkt ostrości, i automatycznie przecina położenie ruchomego punktu mechanicznego systemu sterowania numerycznego.W porównaniu z laserami gazowymi i laserami na ciele stałym o dużej objętości ma oczywiste zalety i stopniowo stał się ważnym kandydatem w dziedzinie precyzyjnego przetwarzania laserowego, systemu lidarowego, technologii kosmicznej, medycyny laserowej i tak dalej.

 

Dane maszyny:

 

Model 3015 Maszyna do cięcia laserem światłowodowym
Obszar roboczy 3000*1500mm
Moc lasera 1000W
Generator laserowy Raycus
Długość fali lasera 1064nm
Stół roboczy Piłokształtny
Maksymalna prędkość biegu jałowego 120m/min
Maksymalne przyspieszenie 1,5G
Dokładność pozycji ±0,02 mm/m
Powtórz dokładność pozycyjną ± 0,01 mm
Typ pozycji czerwona kropka
Pobór energii ≤40KW
Napięcie robocze 220V/380V ±10% 50/60Hz
Gaz pomocniczy tlen, azot, powietrze,
Żywotność modułu światłowodowego Ponad 100000 godzin
System chłodzenia Przemysłowy agregat wody lodowej S&A
Środowisko pracy 0-45°C, Wilgotność 45-85%
Czas dostawy 30-35 dni roboczych (w zależności od aktualnego sezonu)

 

Szczegóły maszyny:

 

1. Laser światłowodowy Raycus Laser jest „źródłem zasilania” rdzenia sprzętu laserowego.Podobnie jak silnik samochodowy, jest to również kosztowny element w maszynie do cięcia laserem światłowodowym.Obecnie na rynku lasery światłowodowe to niemieckie IPG, rofin, brytyjskie SPI, amerykańskie spójne itp. wraz z rozwojem technologii pojawiają się również lasery krajowe, takie jak Ruike i Chuangxin, które są stopniowo rozpoznawane przez rynek ze względu na ich wysoki koszt. wydajność.

 

Przez długi czas chińskie lasery opierały się głównie na imporcie, który jest drogi i ma długi cykl dostaw, co skutkuje wysoką ceną maszyn do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy.Pojawienie się sytuacji kwitnienia stu kwiatów dla chińskich producentów laserów światłowodowych przełamało monopol zagranicznych przedsiębiorstw w dziedzinie laserów i bezpośrednio obniżyło ceny importowanych produktów.

 

2. Głowica tnąca Raytools Głowica tnąca jest urządzeniem wyjściowym lasera maszyny do cięcia laserem światłowodowym.Składa się z dyszy, soczewki skupiającej i systemu śledzenia ogniskowania.Głowica tnąca wycinarki laserowej będzie poruszać się zgodnie z ustawioną ścieżką cięcia, ale wysokość głowicy do cięcia laserowego musi być regulowana i kontrolowana w warunkach różnych materiałów, różnej grubości i różnych metod cięcia.
 
3. System Cypcut CNC System sterowania jest wiodącym systemem operacyjnym wycinarki laserowej.Steruje głównie obrabiarką w celu realizacji ruchu osi X, y i Z, a także kontroluje moc wyjściową lasera.Od jego jakości zależy stabilność wydajności pracy wycinarki laserem światłowodowym.Dzięki dokładnej kontroli oprogramowania można skutecznie poprawić dokładność i efekt cięcia.Obecnie powszechnie stosuje się system Beckhoff CNC, system PA CNC oraz system kart Farian.
 
4. Silnik serwo HIWIN / Yaskawa Silnik maszyny do cięcia laserowego jest podstawowym elementem układu ruchu.Wydajność silnika bezpośrednio wpływa na efekt przetwarzania produktu i wydajność produkcji.Obecnie powszechnie stosowane silniki to silnik krokowy i silnik serwo.Odpowiednie silniki są konfigurowane zgodnie z branżą i typem produktu przetwarzanego obiektu.
 
Silnik krokowy: szybka prędkość rozruchu, czuła reakcja, odpowiedni do grawerowania i cięcia przy niskich wymaganiach.Cena jest niska.Istnieje wiele marek silników krokowych o różnej wydajności.Silnik serwo: duża prędkość, stabilny ruch, duże obciążenie i stabilna wydajność;Krawędź obrabianego produktu jest gładka, a prędkość cięcia duża;Wysoka cena, odpowiednia dla branż i produktów o wysokich wymaganiach przetwórczych.
 
5. Zgrzewarka Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wymaga bardzo dużej stabilności obrabiarki.Wysoka precyzja i stabilność obrabiarki sprzyja poprawie dokładności cięcia laserowego.Obecnie na rynku dominują obrabiarki typu gantry, typu wspornikowego i typu belki.Różne obrabiarki mają różne funkcje.Na przykład obrabiarki typu belka są używane głównie do cięcia materiałów dużych producentów, istnieją również modele stosowane w określonych dziedzinach, takich jak trójwymiarowe cięcie laserem światłowodowym, które są stosowane głównie w przemyśle motoryzacyjnym.
 
6. Soczewka lasera Wiele soczewek lasera jest używanych w całym sprzęcie do cięcia laserem światłowodowym.Wiele urządzeń optycznych zawiera soczewki laserowe.Różne soczewki mają różne funkcje, w tym soczewkę z pełnym odbiciem, soczewkę półodbiciową, soczewkę skupiającą i tak dalej.
 
Jakość soczewki bezpośrednio wpływa na moc wyjściową lasera i wydajność całej maszyny.Podobnie obiektyw dzieli się również na krajowy i importowany.Żywotność i efekt cięcia soczewek krajowych nie są tak dobre, jak soczewki importowane, ale ich cena jest znacznie tańsza niż soczewek importowanych.

 

3015 1000W Raycus Płyta do cięcia laserem światłowodowym ze stali nierdzewnej 0

 

Zastosowanie maszyny:

 

1. Maszyna do cięcia laserowego do produkcji samochodów.Wiele powiązań w przemyśle samochodowym można rozwiązać za pomocą maszyny do cięcia laserowego.Drzwi samochodu, karoseria, podłoga, maska, tylna pokrywa, poduszka powietrzna itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyny do cięcia laserowego.

 

2. Sprzętowa maszyna do cięcia laserowego.Istnieje wiele produktów sprzętowych, takich jak sprzęt łazienkowy, sprzęt hotelowy, akcesoria sprzętowe, rękodzieło sprzętowe itp., Wszystkie mogą być przetwarzane przez maszynę do cięcia laserowego.
 
3. Maszyna do cięcia laserowego naczyń kuchennych.Istnieje wiele rodzajów przyborów kuchennych.Wycinarka laserowa może spełnić wszystkie rodzaje niestandardowej produkcji.Niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy spersonalizowana produkcja małoseryjna, może być produkowana, o ile istnieją rysunki.
 
4. Wycinarka laserowa do blach.Wielu producentów wykonuje tylko obróbkę blach, a nie gotowe produkty, wtedy wycinarka laserowa można powiedzieć, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem, można znacznie zredukować koszty siły roboczej i materiałów, o ile jest zamówienie, może natychmiast rozpocząć pracę.
 
5. Wycinarka laserowa do reklamy.Ze względu na większą personalizację w branży reklamowej, efektywność stosowania tradycyjnych metod jest bardzo niska.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość płyty i liczbę glifów.
 
6. Maszyna do cięcia laserowego oświetlenia.Obecnie istnieje wiele rodzajów oświetlenia, tworzących inne środowisko domowe.Do spersonalizowanego cięcia materiałów oświetleniowych maszyna do cięcia laserowego jest bardzo dobra we wszelkiego rodzaju rzeźbieniu i wydrążaniu.
 
7. Maszyna do cięcia laserowego sprzętu fitness.Ciągły rozwój zespołu fitness przyniósł ogromne możliwości biznesowe dla producentów sprzętu fitness.Wiele przedsiębiorstw produkujących sprzęt fitness nadąża za rozwojem rynku, zwiększając innowacyjność technologiczną, ulepszając technologię produkcji, poprawiając jakość produktów i zwiększając konkurencyjność na rynku produktów.
 

3015 1000W Raycus Płyta do cięcia laserem światłowodowym ze stali nierdzewnej 1

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 3015 1000W Raycus Płyta do cięcia laserem światłowodowym ze stali nierdzewnej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.