• Wycinarka laserowa Cnc Sheet Metal Fiber Raycus 12000w
  • Wycinarka laserowa Cnc Sheet Metal Fiber Raycus 12000w
Wycinarka laserowa Cnc Sheet Metal Fiber Raycus 12000w

Wycinarka laserowa Cnc Sheet Metal Fiber Raycus 12000w

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Honest
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN-1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $19000/set-$30000/set
Szczegóły pakowania: pakiet drewniany
Czas dostawy: 7-20 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10 zestawów / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

CNC lub nie: tak Zapewniona obsługa posprzedażna: Online
Gwarancja: 2 lata długość fali lasera: 1080nm
Obszar cięcia: 1500*3000mm Moc lasera: Raycus 12000W
Funkcjonować: Cięcie materiałów metalowych Nazwa produktu: Maszyna do cięcia metalu laserem światłowodowym
High Light:

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 12kw

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym 12kw

,

maszyna do cięcia laserem światłowodowym Raycus 12000w

opis produktu

Wycinarka laserowa Cnc Sheet Metal Fiber Raycus 12000w

Tabela wymiany Cnc Sheet Metal 12000w Maszyna do cięcia laserem światłowodowym

Informacje o produkcie:

 

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym to maszyna do cięcia laserem światłowodowym, która wykorzystuje laser jako źródło światła.Dzięki doskonałej wydajności, dużej prędkości, wysokiemu współczynnikowi konwersji i wielu innym zaletom jest szeroko stosowany w przemyśle obróbki mechanicznej i produkcji mechanicznej.Jest to jedno z najbardziej typowych cięć blach, cięcie w przemyśle samochodowym itp. Cięcie laserowe, możemy zrozumieć separację krawędzi.Maszyna do cięcia laserem światłowodowym wykorzystuje generator lasera światłowodowego jako źródło światła maszyny do cięcia laserowego.Laser światłowodowy to nowe rozwiązanie w zakresie wyprowadzania wiązki laserowej o wysokiej gęstości energii przez nowy typ lasera światłowodowego i jest skoncentrowany na powierzchni przedmiotu obrabianego.Obrabiany przedmiot jest natychmiast topiony i odparowywany przez obszar ultradrobnego skupienia światła, a światło jest przemieszczane w celu emisji światła przez system mechaniczny CNC i automatyczne cięcie.

 

Dane produktu:

 

Model 3015 4020 6020 Opcja
Obszar roboczy 3000*1500mm 4000*2000mm 6000*2000mm Zgodnie z wymaganiami
Maksymalna prędkość biegu 70m/min
Długość fali lasera 1080nm
Minimalna szerokość linii cięcia 0.1mm
Znamionowa moc wyjściowa
1000W/2000W/3000W/4000W/....../12000W
Powtarzana dokładność pozycjonowania stołu roboczego ≤±0,015㎜
Maksymalne obciążenie stołu roboczego 500 kg
Przesuw osi Z 120mm
Moc maszyny 12KW
Chiller 2kW
Zasilacz 380v±10%
Pozycjonowanie na czerwonym świetle dostarczać
Dokładność pozycjonowania osi X/Y ±0,03mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y ±0,02mm
Dokładność powtarzania pozycjonowania osi X/Y 140M/MIN
Maksymalne przyspieszenie 0,6G-1,5G
 

 

 

Sposób nakładania produktu:

 

Wycinarka laserowa do reklamy.Branża reklamowa ma wiele dostosowań, a tradycyjne metody są bardzo nieefektywne.Wycinarka laserowa zadowoli Cię bez względu na grubość arkusza i ilość czcionek.

 

Wycinarka laserowa do blachy.Wielu producentów zajmuje się tylko obróbką blach i nie wytwarza gotowych produktów.Wtedy można powiedzieć, że wycinarka laserowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem.Koszt siły roboczej i zasobów materiałowych można znacznie zmniejszyć.Dopóki istnieje zamówienie, może natychmiast rozpocząć pracę.

 

Wycinarka laserowa do naczyń kuchennych.Istnieje wiele rodzajów naczyń kuchennych, a maszyna do cięcia laserowego może sprostać różnym niestandardowym produktom, niezależnie od tego, czy jest to produkcja masowa, czy produkcja indywidualna w małych partiach, o ile istnieje rysunek, można go wyprodukować.

 

Wycinarka laserowa do produkcji samochodów.Wiele aspektów przemysłu samochodowego można rozwiązać za pomocą maszyn do cięcia laserowego.Drzwi samochodowe, karoseria, podłoga, maska, tylna pokrywa, poduszki powietrzne itp. oraz niektóre małe części mogą być obrabiane za pomocą maszyn do cięcia laserowego.

 

Wycinarka laserowa Cnc Sheet Metal Fiber Raycus 12000w 0

Informacje o firmie:

 

Honest Laser, pionier i lider przemysłowych zastosowań laserowych w Chinach, jest autorytatywnym dostawcą rozwiązań do obróbki laserowej na świecie.Kompleksowy układ laserowego inteligentnego sprzętu, linia produkcyjna do pomiarów i automatyzacji, mądrość budowy fabryk, zapewniają kompleksowe rozwiązanie dla inteligentnej produkcji.Zapewniamy bogatą, w pełni funkcjonalną maszynę do cięcia laserem światłowodowym, z jej potężnymi zdolnościami cięcia, dużą prędkością cięcia i doskonałymi nagrodami w zakresie technologii autorytetu stabilności dla wielu zastosowań w całej branży.W pełni zaspokoi potrzeby przemysłu obróbki blach, moc maszyny do cięcia laserowego w nową erę.Seria HN, prędkość cięcia „latająca”, nowa generacja ekonomicznej maszyny do cięcia laserem światłowodowym, łatwa do zaspokojenia potrzeb różnych gałęzi przemysłu;Podstawowe źródło i niezależna produkcja, z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, klienci zwiększający dochody z inwestycji w celu rozwiązywania problemów niskich i wysokich kosztów utrzymania sprzętu.

Szeroko stosowany sprzęt, maszyny inżynieryjne, produkcja samochodów, cięcie blach, sprzęt fitness, obrabiarki i inne dziedziny, od klientów z całego świata.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wycinarka laserowa Cnc Sheet Metal Fiber Raycus 12000w czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.