• Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej
  • Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej
  • Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej
  • Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej
  • Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej
Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: HONEST
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: HN1530

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $20000-$40000/Set
Szczegóły pakowania: Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego, a opakowanie zewnętrzne to drewniane pudełko l
Czas dostawy: 30 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Imię: Maszyna do cięcia laserem światłowodowym o wysokiej precyzji Obsługiwany format graficzny: DXF, PLT, AI, DST, BMP
Stan: Nowy CNC czy nie: tak
Oprogramowanie sterujące: profesjonalne oprogramowanie do cięcia Podanie: Cięcie laserowe
Prędkość cięcia: 8 m / min Moc lasera: 500 W / 1000 W / 2000 W / 3000 W.
Obszar cięcia: 1500 * 3000 mm
High Light:

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG

,

Maszyna do cięcia laserem światłowodowym 3000 W

,

Maszyna do cięcia laserem IPG

opis produktu

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej

 

1.Wysoka sztywność ciężkie podwozie, maszyna do cięcia laserem światłowodowym redukcja drgań powstających podczas szybkiego procesu skrawania.

2. konstrukcja z podwójnym napędem Gantry, importowany system przekładni zębatej i zębatej z Niemiec, maszyna do cięcia laserem światłowodowym, która poprawia wydajność produkcji.

3 Wysokowydajna aluminiowa szyna prowadząca, po nieskończonej analizie, maszyna do cięcia laserem światłowodowym, która przyspiesza prędkość cięcia łukiem zębowym. Maszyna do cięcia laserem światłowodowym

4.Otwórz stół roboczy, łatwa obsługa i zajęcie małej przestrzeni.

5. Wysoka precyzja, duża prędkość, wąska szczelina, minimalna strefa wpływu ciepła, maszyna do cięcia laserem światłowodowym, gładka powierzchnia cięcia i brak zadziorów.

6. Laserowa głowica tnąca nie styka się z powierzchnią materiału i nie rysuje obrabianego elementu. Wycinarka laserowa do włókien

7. Szczelina jest najwęższa, strefa wpływu ciepła jest najmniejszą, laserowa maszyna do cięcia włókien światłowodowych, miejscowe odkształcenie przedmiotu obrabianego jest bardzo małe i nie ma mechanicznego odkształcenia.

Ma dobrą elastyczność przetwarzania, maszynę do cięcia laserem światłowodowym może przetwarzać dowolny wzór i może ciąć rury i inne profile.

9. Cięcie nieodkształcalne może być wykonywane na materiałach o dowolnej twardości, takich jak blachy stalowe, wycinarka laserowa sfiber stal nierdzewna, maszyna do cięcia laserem światłowodowym ze stopów aluminium i stopy twarde.

 

 

Model HN-3015
Obszar roboczy 3000 mm x 1500 mm
Znamionowa moc lasera (opcjonalnie) 500 W ~ 2000 W.
System tradycyjny Konstrukcja podwójnego napędu Gantry
system smarowania Całkowicie automatyczny
Maksymalna prędkość 100 m / min
Maksymalne przyspieszenie 1.0G
dokładność pozycjonowania ± 0,01 mm / 1000 mm
Wielokrotna dokładność pozycjonowania ± 0,03 mm / 1000 mm
Wsparcie dla formatów graficznych CAD, DXF (itp)
Całkowita moc 20KW
Zapotrzebowanie na energię Trójfazowe 380V / 50Hz / 60Hz
Rozmiar konturu 4450 mm x 2450 mm x 1800 mm

 

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 0

Szczegóły Produktu

Specjalne wydrążone łóżko o bardzo dużej mocy Brak deformacji w wysokiej temperaturze, brak strat spalania w wydrążonym łożu,maszyna do cięcia laserem światłowodowym Pełne puste łóżko, kanał powietrzny na zewnątrz, brak kwadratowego połączenia;obszar cięcia bez osłony, nie boi się palenia, nie deformacji, trwalszy

Każdy szczegół dąży do tego, aby być idealną, humanizowaną platformą operacyjną, zawieszoną konstrukcją lampy do cięcia laserem światłowodowym, obrzeżem ze stali nierdzewnej, maszyną do cięcia laserem światłowodowym do tworzenia produktów przemysłowych zgodnie z wymaganiami towarów luksusowych, maszyną do cięcia laserem światłowodowym, aby sprostać wymaganiom dotyczącym wyglądu produktu stopień.

Niewrażliwa perforacja, elastyczne cięcie, szybki skok, mikro krok, mały stożek, maszyna do cięcia laserem światłowodowym o wysokiej jasnej powierzchni;Niemiecka technologia o wysokiej jasnej powierzchni, niezawodna i stabilna, wewnętrzna struktura głowicy laserowej jest całkowicie uszczelniona, maszyna do cięcia laserem światłowodowym, która może uniknąć zanieczyszczenia części optycznej pyłem, konstrukcja modułowa, maszyna do cięcia laserem światłowodowym, wysoka precyzja i łatwa konserwacja.Połączenie przemysłowe, wysoka wydajność i wygoda

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 1

laser cutting machine (32)

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 3

 

Oprogramowanie sterujące steruje głównie ruchem osi X, Y, Z obrabiarki, steruje mocą wyjściową lasera światłowodowego oraz steruje systemem operacyjnym maszyny do cięcia laserem światłowodowym.Jego funkcja jest oczywista.Precyzyjna kontrola oprogramowania może skutecznie poprawić dokładność na podstawie wyposażenia sprzętowego.Stopień i efekt cięcia.

 

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 4

Tajwańska szyna prowadząca ma wysoką dokładność pozycjonowania, mniejsze zużycie i może zachować dokładność przez długi czas.Nadaje się do ruchu z dużą prędkością i znacznie zmniejsza moc napędową wymaganą przez maszynę.Jest łatwy w montażu i wymienny.
Najbardziej zaawansowana technologia szlifowania zębów, klasa precyzji jest najwyższą z tego samego materiału, powierzchnia niepracująca przyjmuje jednorazową technologię szlifowania powierzchni czołowej, która ma wyższą równoległość.

 

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 5

Jest produkowany zgodnie ze standardami lotniczymi i wytłaczany na 4300-tonowej prasie.Twardość może osiągnąć T6 po obróbce postarzającej, która jest najwyższą twardością spośród wszystkich belek.Aluminium lotnicze ma wystarczająco wysokie wskaźniki wydajności, jego wytrzymałość, plastyczność, udarność, wytrzymałość zmęczeniowa i spawalność są bardzo dobre, co ważniejsze, przy założeniu zapewnienia tych samych wskaźników wydajności, belki z odlewanego aluminium mają mniejszą wagę.Jest wygodny do szybkiego ruchu podczas cięcia i realizuje szybkie cięcie różnych grafik pod warunkiem zachowania dokładności.

 

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 6

Kontrola dokładności, realizacja sterowania położeniem, prędkością i momentem w zamkniętej pętli, przezwyciężenie problemu skoków

silnik nie działa;
Poprawiona prędkość, wysoka wydajność, prędkość znamionowa do 3000 obr / min;
Praca jest stabilna i nie ma operacji krokowej podobnej do silnika krokowego podczas pracy z niską prędkością.

 
informacje o firmie
 

Shandong Chengcheng Machinery Co., Ltd. jest kluczowym przedsiębiorstwem w prowincji specjalizującym się w badaniach i rozwoju sprzętu CNC.Integruje rozwój, produkcję i sprzedaż.

Firma posiada szereg maszyn grawerujących CNC, wycinarek laserowych i innych produktów, które znajdują szerokie zastosowanie w obróbce metali, obróbce drewna, obróbce kamienia i innych gałęziach przemysłu.Sprzęt jest sprzedawany w różnych prowincjach i regionach autonomicznych oraz eksportowany do Rosji, Mongolii, Korei Południowej i innych krajów.Zaawansowana technologia produkcji, produkcja na dużą skalę, wysoka jakość produktów, profesjonalne szkolenie użytkowników i terminowa obsługa posprzedażna to podstawa zapewnienia satysfakcji klienta.

 

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 7

 
Aplikacja i próbki
 

Może ciąć wiele rodzajów blach i rur.Nadaje się głównie do szybkiego cięcia stali nierdzewnej, stali węglowej, stali manganowej, blachy ocynkowanej, różnych płyt stopowych, metali rzadkich i innych materiałów.

Aplikacje

Armatura kuchenna, szafki sprzętowe, obróbka blach, części samochodowe, lodówki, klimatyzatory, windy, metalowe artykuły hotelowe.maszyna do cięcia laserem światłowodowymmetal (4)

 

 
Pakowanie i wysyłka

1. Stabilny czas dostawy
Nasza fabryka ma produkcję na dużą skalę, a zdolność do cięcia laserem światłowodowym jest bardzo duża, przesyłka jest bardzo duża, a czas dostawy bardzo szybki.
2. Uwolnij standardy jakości produktów
Od wyboru materiałów i akcesoriów, powiązań z produkcją farby, do instalacji i uruchomienia, prób i błędów, warstwowej kontroli jakości, aby zapewnić, że maszyna do cięcia laserem światłowodowym jest zgodna z normami CE, ISO
3. Warunki drogowe są bardzo dogodne
Znajdujemy się w węźle komunikacyjnym, transporcie lądowym, transporcie wodnym,
Warunki transportu są bardzo dogodne, co zapewnia rozsądne koszty transportu i wystarczający czas transportu.
4. Wybierz materiały opakowaniowe produktu, aby chronić produkt
Gotowe produkty do cięcia laserem światłowodowym są natychmiast zabezpieczane zewnętrzną ochroną przed rdzą,
I użyj plastikowych opakowań dla dalszej ochrony,
Dostawa z grubymi deskami drewnianymi, zabezpieczeniem ramy stalowej,
Oraz inne zróżnicowane warunki pakowania, aby zapewnić, że produkty dalekobieżne nie zostaną naruszone.

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 9

 
Certyfikaty

Nasza fabryka uzyskała licencję na import i eksport wydaną przez Ministerstwo Handlu Zagranicznego i przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz certyfikat CE.

Wszystkie produkty są dostępne na zamówienie, ze znakami towarowymi lub bez.Jeśli potrzebujesz usługi OEM z własną marką lub produktem, daj nam znać.Jeśli masz inne szczególne wymagania, skontaktuj się z nami.

 

certificate (3)

 

Nasze Usługi

Przedsprzedaż
Podaj szczegółowe sugestie, a także wprowadzenie maszyny do cięcia laserem światłowodowym, sugestie dotyczące programu
I inspekcja na miejscu, w miarę możliwości, aby sprostać Twoim problemom i potrzebom.
Płatność i produkcja maszyn
Obsługa różnych metod płatności za maszyny do cięcia laserem światłowodowym, proces produkcji jest przejrzysty, ustandaryzowany i szybka dostawa.Po ukończeniu maszyny może nagrać dla Ciebie film
Po sprzedaży
Obsługa zróżnicowanych wskazówek, szkoleń, obrazów głosowych i wideo laserowych maszyn do cięcia włókien, a nawet instalacji na miejscu, szkoleń na miejscu, codziennej konserwacji, ciągłych wizyt zwrotnych i obsługi klienta zagranicznych maszyn światłowodowych.

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 11

 

Wizyta klienta
 

Zapraszamy klientów do odwiedzenia fabryki, pozwolimy ci kupować, będziemy mieli klientów do odwiedzenia fabryki i opinii klientów o zakupach online, dzięki doświadczeniom związanym z nauką zwrotną, ciągłym postępem, lepszą obsługą dla Ciebie.

Shandong Honest jest gotów do nieustannego pościgu i wysiłków, ramię w ramię z kupcami, aby stworzyć wspaniałą przyszłość

Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej 12

FAQ

1: nic nie wiedziałem o tej maszynie, jaki rodzaj maszyny powinienem wybrać?

Bardzo łatwy do wyboru.Po prostu powiedz nam, co chcesz zrobić za pomocą maszyny laserowej CNC, a następnie dajmy Ci doskonałe rozwiązania i sugestie.

2: Kiedy dostałem tę maszynę, ale nie wiem, jak jej używać.Co powinienem zrobić?

Wraz z wyposażeniem prześlemy film instruktażowy oraz instrukcję obsługi maszyny w języku angielskim.Jeśli nadal masz pytania, możemy porozmawiać z Tobą przez rozmowę wideo i e-mail.Jeśli problem nadal nie zostanie rozwiązany, możemy zapewnić Ci usługi inżynieryjne za granicą

3: Jeśli wystąpią problemy z tym urządzeniem w okresie gwarancyjnym, co powinienem zrobić?

Dostarczymy bezpłatne części w okresie gwarancji na maszynę, jeśli maszyna ma jakieś problemy.Podczas gdy my również zapewniamy bezpłatną obsługę posprzedażną przez całe życie.Więc jeśli masz wątpliwości, daj nam znać, damy Ci rozwiązanie.

4: Zanim wyślesz mi zapytanie dotyczące naszego lasera światłowodowego, lepiej, abyś przekazał mi następujące informacje

1) Twój rozmiar materiału metalowego lub niemetalowego.Ponieważ w naszej fabryce mamy różne modele w zależności od obszaru roboczego.

2) Twoje materiały.

Metal / akryl / sklejka / MDF?

3) Chcesz wygrawerować lub wyciąć?

Jeśli cięto, czy możesz mi podać swoją grubość cięcia?Ponieważ różne grubości cięcia wymagają różnej mocy lasera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Precyzyjna maszyna do cięcia laserem światłowodowym IPG do stali nierdzewnej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.